Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehetek valaha modell, vagy...

Lehetek valaha modell, vagy letehetek róla?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta modell akarok lenni, nem tudom leírni hogy miért. Szeretem hogyha rám figyelnek az emberek (nincs feltűnőségi viszketegségem). Anyukámnak is mondtam már csak ő mindig azt mondja, hogy : " Ahhoz kicsit fentebb kellene költöznünk' ez igaz is, hiszen pl.: Budapesttől 350 km-re lakunk. Egyébként 15. életévemet töltöttem be nem régen és 165 cm vagyok. Előreláthatólag fogok még nőni? aki gondolja privátba tudok küldeni neki képet.:)

köszönöm előre a válaszokat.:)


2012. nov. 12. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha esetleg a magasságod nem is a megfelelő, attól még haj- és sminkmodell minden további nélkül lehetsz. Nekem is van ismerősöm, aki szeretett volna modell lenni, de nem volt elég magas hozzá, és ezt az utat választotta. Vannak haj és smink divatbemutatók is, ahol nem számít a magasság.
2012. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez ma már kb. a 20. modellkedéssel kapcsolatos kérdés... Miért nem fogtok már fel 1-2 dolgot?!

1, Nem csak a szépség és alak számít.

2, Minimum 173-5 cm magasság kell.

3, Különleges arcra van szükség.

4, A modellek élete sem fenékig tejfel. Nem rendelkezel a saját tested felett. Ha azt mondják, hogy vágasd le a hajad és vörösre kell festetni, akkor meg kell csinálni.


És még sorolhatnám. De mivel még csak 15 vagy, úgyis kinövöd majd:)

2012. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy megmertem kérdezni. Első ilyen kérdésem, és még nem is olvastam utána. És tudtommal azért van ez az oldal, hogy ilyeneket kérdezhessünk, de ez csak az én véleményem.:)
2012. nov. 12. 21:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Modell akarsz lenni? Szereted ha kihasználnak? Tárgyként kezelnek? Lenéznek? Ugráltatnak kedvükre? Öltöztetnek, vetkőztetnek sokszor 10-20 ember előtt egy szál bugyiban kell állnod? Megszabják mit ehetsz, hogy hordhatod a hajad, hány kiló lehetsz... soroljam még? A modellkedés nem épp egy szép meló. Legfeljebb kívülről néz ki annak. Ezt csak azért mondom mert szerintem ez nem egy tizenévesnek való. Nem is értem miért akar minden tini modell lenni. A legtöbb teljesen alkalmatlan is rá. Modellnek karakteres, különleges arcú lányokat keresnek, tökéletes kidolgozott testtel.
2012. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet. Ne ebben a szakmában gondolkodj mint fő állás, inkább tanulj és többre vszed. Én most jelentkeztem egy ügynökségnél, megnézem miről is szól az egész de szerintem csak pénzlehúzás...
2012. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor leírom megint.(Tényleg mindenki modell akar lenni?) Magyarországon minimum 173cm magasnak kell lenni, külföldön 175. Nem hinném, hogy még 10centit nőnél, de mivel ez genetikus, a szüleid magasságát nézd meg, ha ők magasabbak, akkor lehet még esélyed. Bár ebben a korban már max. pár centit szoktak nőni a lányok.

Fotómodellre nincs kereslet, a reklámfotókon is igazi modelleket(kifutómodelleket) akarnak, vagy hírességeket. Csak fotómodellként nem lehet karriert befutni.

Kell még ezen kívül nem csekély nyelvtudás, jól sminkelhető arc, soványság, kitartás, kisugárzás, és az a bizonyos plusz.

2012. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jöhet!:))
2012. nov. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Hülyék vagytok.

Mi az hogy külföldön minimum 175 cm magasnak kell lenni?? Nem egy példát tudnék mondani, hogy hányan futottak be 172-174 cm magasan is külföldön. Sőt, van olyan akit itthon nem is ismernek, míg kint topmodell.

Ott van (csak hogy legyen egy példa) Palvin Barbi is, és ő sem egy 180 centis felhőkarcoló, mindössze 174 cm. Mégis világmárkák kifutóin ment már végig.

És nem kell kidolgozott test, csak akkor ha Playboy modell szeretnél lenni. Elég ha meg vannak a kellő arányaid és soványnak kell lenned.

Viszont az igaz, hogy nem fenékig tejfel, de nagyon sok a jó dolog benne. És ha ki szeretnéd próbálni, próbáld. Nem veszíthetsz semmit, maximum egy tapasztalattal gazdagabb leszel. hajrá :)

2012. nov. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is 15 vagyok és 165cm! :DD jövet a kép! ;)
2012. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!