Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen alkatú lányból lehet...

Ilyen alkatú lányból lehet modell valaha?

Figyelt kérdés

[link]


kb. ilyen az alakom! mennyit kellene fogynom? tudom ezt nem lehet teljesen pontosan megmondani, csak érdekel, hogy 10 kg-t vagy csak 5-t vagy mennyit! köszi a segítséget:)


2010. ápr. 5. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez egyáltalán nem vészes. Ha tényleg ilyen alakod van, akkor szerintem elég, ha feszesíted magad, nem pedig keményen fogyózol. Szóval inkább az 5 kiló mínusz, mint 10.
2010. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ránézésre 5 kg-t, bár attól függ, milyen modell. Playmate-nek elmehetsz pár kg plusszal is, csak legyen nagy melled. Kifutómodellnek viszont piszkafa test kell, ha az akarsz lenni, akkor inkább 10 kg. De a sima fotómodellek nem olyan hú de vékonyak.
2010. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nemár...

Ezt hogy gondolod? Nem kell ahhoz modellnek lenni, hogy szeressenek, és vonzónak találjanak!

Őszintén? Soha! Ha az eredeti alkatod ilyen, akkor hiába fogysz le, nem fogod tudni megtartani. Tapasztalatból tudom, az én alkatom is ilyen.

2010. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
fotómodellkedéshez is le kell fogyni 10-et simán...és hájból, mert feszesnek kell lenni!!(nem a levegőbe beszélek,tudom...)
2010. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Inkább tornázz, mert ha kicsit átalakulsz, akkor kevesebbnek tűnik.Fogyóznod szerintem nem kell.
2010. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ha így nem tetszel magadnak 10 kiló minusszal sem fogsz! sőt 15/20 kiló minusszal sem! Én 60 kgról kezdtem 160 centivel utáltam magam eljutottam 40kgra. akkor is utáltam magam. előbb a "mindenki kövérnek és csúnyának lát" című dologtól szemvedtem majd pedig a "mindenki anorexiásnak és csúnyának lát" című dolog keserítette meg mindennapom.
2010. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
van felesleg az oldaladon. ezt egy normális diétával és sportolással le lehet szedni, még akármi lehet belőled. De a normális diéta nem az elmbeteg nőklapjás meg 90napos baromság!
2010. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mondott olyat, hogy utálja a testét. Szerintem nem vészes, kicsit erősítsd a hasad és a combjaidat, kezedet, de ne ess túlzásokba! Fontos, hogy más legyen a táplálkozásod, a modelleknek legfőképpen zöldségek,gyümölcsök, fehér húsok. Ha már ott vagy, hogy úgy véled: Igen már elmehetnék modellnek! akkor se hagyd abba, mert ahogy átállsz a helyes táplálkozásra és mozgásban gazdag életformára, jobban fogod érezni magad :D Szóval nem mondok konkrét súlyt, lehet hogy az 5 kg meg se látszana, de lehet, hogy már elképesztő lenne a változás.
2010. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A modellek bmi-je 18 alatt van. (19 alatt kórosan soványnak számít az ember, nagyon egészségtelen.) Számold ki:

[link]

2010. ápr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Fotómodell kedves előttem szóló :) azoknak nem kifutón a helyük = nem olyan vékonyak :D
2010. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!