Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem roppant módon magabizt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem roppant módon magabiztos, aki nem modell alkatú, az cseszheti, hogy valaha barátnője legyen?

Figyelt kérdés

nem vagyok szép, de ronda sem

nincs sok magabiztosságom

nem vagyok kövér

nem vagyok csontváz


senkinek sem kellek.

kérlek olyanokat ne írjatok hogy mindenki megtalálja az igazit, mert az nem létezik.


2010. jún. 23. 16:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
16%
mindenki megtalálja az igazit
2010. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Dehogy cseszheti!!! Attól, még lehet szerencséje!

De egyszerűbb lenne, ha tennél valamit azért, hogy legyen csajod.

2010. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Hát én egy elég ronda lány voltam és állandóan reménytelen szerelmek miatt sírtam tele a párnámat. Most már 40 fele járok, de állati boldog vagyok már 4 éve egy iszonyatosan jó pasi oldalán. Nem tudom, ez megnyugtat-e téged. Soha ne add fel, és járj mindig nyitott szemmel, ne hagyj veszni semmilyen lehetőséget és te se rögtön külsőségek alapján ítélj.
2010. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves Vagy(biztosan igen fiatal)de egyet mondhatok:minden barátom teljesen más volt,és mindegyikben más volt a szép.És ha ránézek más barátjára,nem mindig értem.mit szeret benne,és ebben pont ez a szép!Valakinek mi vagyunk a szépek,valaki ránk fog felfigyelni,még akkor is,ha mi bújkálunk,ámbár szerintem hamarabb,ha elfelejtjük az önbizalomhiányt,és kibújunk a fényre.
2010. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy legyen humorérzéked, és ne süllyedj le az önsajnálatba. Ugyanazok jellemzőek rám, mint rád, mégis több éve van barátnőm. Csak tudni kell, hol keresd!

Sok sikert kívánok!

2010. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
ohh..nem minden nőnek kell a nagyképű pasi...sokan igazinak nem az olyan pasikat keressük,aki mellett pont,hogy csak az jó,hanem az olyanokat,akik komolyan is vesznek minket,és figyelnek ránk.
2010. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Hát, bizony cseszheti.


Cyrano

2010. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
16:19, jó vicc. Tényleg jót nevettem. :D
2010. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én inkább rajtad nevetek, utolsó....
2010. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Én meg rajtad, 18:09!

Mindenki kacag, de vidámak vagyunk.

2010. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!