Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem roppant módon magabizt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem roppant módon magabiztos, aki nem modell alkatú, az cseszheti, hogy valaha barátnője legyen?

Figyelt kérdés

nem vagyok szép, de ronda sem

nincs sok magabiztosságom

nem vagyok kövér

nem vagyok csontváz


senkinek sem kellek.

kérlek olyanokat ne írjatok hogy mindenki megtalálja az igazit, mert az nem létezik.


2010. jún. 23. 16:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Elég egy mosoly és az élet szebbé változik.
2010. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

"elég egy mosoly és az élet szebbé válik"

újabb szólás, ami értelmetlen és butaság.

2010. jún. 23. 20:17
 13/27 anonim ***** válasza:
Ezek után én úgy érzem, nem a külső lehet a probléma nálad, hanem valószínűleg nincs semmi humorérzéked, úgy értve nagyon sótlan vagy, nem ez lehet a gond? Tudsz jóízűen nevetni naponta többször? Mert a nők ezt szeretik még.
2010. jún. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
hát nemigen van min röhögnöm...
2010. jún. 24. 11:44
 15/27 anonim ***** válasza:

A valódi humorérzék pont az, hogy könnyezve röhögsz azon, milyen szar az élet. És viccesnek tartod. :D A humor az egyetlen hatásos védekezés az élet szarságai ellen, ezért létezik humor, vicc, irónia stb.

De a kedvenc mondásom azt talán jobban leírja:

"Az élet nem azt jelenti, hogy túléljünk egy vihart, hanem hogy tudjunk táncolni az esőben."

És erre nem mondhatod, hogy butaság. Ha azt mondod, akkor elvesztél. :D

2010. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Mennyire igaza van az előzőnek! Ha nem tudsz a saját nyomorúságodon nevetni, akkor csak egy kis stresszes bizonytalan görcs leszel! Hidd el, ha nevetsz egyet, és könnyebben veszed a dolgokat, akkor a problémák megoldása is könnyebbé válik! És még a közérzeted is jobb =)
2010. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

a mondásban van vihar és eső.

vihart túlélni és esőben táncolni? ezek szerint a viharban nem lehet táncolni? vagy röhögcsélni? :)

2010. jún. 24. 13:46
 18/27 anonim ***** válasza:
Az eső a vihar egyik eleme. És a viharban is nevess/táncolj. De érted te nagyon is jól, hogy mire gondolok.
2010. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

jó oké értem mire célzol, de a közmondásba is benne van hogy kisebb dolgokon lehet nevetni (esőben), nagy dolgokat meg csak túlélni lehet (vihart)

úgyhogy ha tényleg van ilyen közmondás, nem véletlen így van.

milyen szép is a magyar nyelv...

2010. jún. 24. 14:40
 20/27 anonim ***** válasza:
vaazeg ha nem küzdesz akkor nem történik semmi ,ha otthon ülsz a gép előtt és épp wowo-zol aakkor nem fogokmegtalálni a szerelmed ...!!
2010. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!