Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetnék dögösebb?

Hogy lehetnék dögösebb?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,fél éve élek a párommal.sajnos kicsit elengedtem magam,és szeretnék ezen változtatni(most nincs annyi pénzem se mint régen,mikor még kolis voltam és az összes diákmelós pénzt magamra költhettem)légyszíves,adjatok tippeket,mert minden ismerősöm szerint nagyon elhanyagolom magam,a párom azt mondja igy is csini vagyok de áááá...nagyon nem:(szeretnék új hajszínt is:most szőkésbarna a hajam,ezelőtt barna volt,ami nagyon rosszul nézett ki(még pár éve)köszi előre is:)

2012. nov. 10. 02:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a párod ígyis elfogad akkor miért akarsz változtatni magadon? Miért adsz mások véleményére?
2012. nov. 10. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem értek egyet az elöttem szólóval, mivel teljesen természetes, ha tetszeni akarsz a párodnak.

De amúgy milyenfajta tippeket akarsz? Bármint, az öltözködéssel vagy mivel kapcsolatba?

2012. nov. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És, ha a párodnak tetszel az nagyon jó, viszont ha TE nem vagy megélégedve a stílusoddal, öltözködéseddel valamint a kinézeteddel, akkor az önbizalmad is csökken, tehát a kisugárzásod se a legjobb, ami a legfontosabb!:)
2012. nov. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Például eurós boltokban olcsón kapsz smink kellékeket, nem is annyira gagyi a minőségük, például a Lora szemhéjpúder jó minőségű. Körömlakkot. A hajad kicsit másképp vágatod és rakatsz bele melírt, vagy feldobod egy kis színezővel, festékkel.

Mihez lenne kedved, hol vagy hogy akarsz változni?

Mert például régen mindig kihúztam a szemem, spiráloztam, szájfényt használtam vagy rúzst. Aztán leszoktam róluk amikor összejöttem a párommal, így is tetszem neki, de most újra vettem ilyen cuccokat, mert megdicsértek múltkor munkatársaim milyen szép a szemem ha ki van festve, miért nem használom mindig?! :)

Meg a körmöm is ... vettem pár lakkot Moyrát, az olcsó de jó termék. Sokkal nőiesebbnek érzem magam, és ez nem kerül sokba. Ja meg kivasaltam a hajam, azt is megdicsérték, amikor belegyúrtam habot és hullámos lett, akkor meg azért tetszett másoknak. :)

Na majd írj hogy döntöttél, mit vettél stb. :)

2012. nov. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a tippeket,majd irok mit vettem:)))
2012. nov. 10. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!