Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon merész ez a csizma egy...

Nagyon merész ez a csizma egy 16 évesnek?

Figyelt kérdés

Szerelem volt első látásra,nem volt szívem ott hagyni,nem túlzás,esetleg nem ronda?

Köszönöm a válaszokat

Kép:

[link]

[link]



2012. nov. 2. 23:11
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :DD
2012. nov. 3. 12:29
 22/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nem merész, csak... fura.

Nekem nem tetszik, de ha neked igen, hordd nyugodtan:D

2012. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
te tudod ha neked tetszik... szerintem rögtön lejön róla h deichmannos minőség, először megláttam kínaira gondoltam. sokáig nem fog tartani az biztos...
2012. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ezen mi a merész? Valami 15centis tűsarkú csizmára gondoltam,mikor elolvastam a kérdést. Ez egyáltalán nem túlzás, ha neked tetszik hord nyugodtan, én is szeretem a telitalpú cipőket, nagyon kényelmesek!:)
2012. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,mint mondtam,nem szoktam ilyet hordani és nekem ez már kicsit merész kategória,Valakki hát figyelj,nekem 1-2 évig simán ki bírja ha kínai,ha nem,főleg,hogy a megtakarított pénzemből vettem meg és nem volt egy olcsó darab,de az utolsó pár volt.
2012. nov. 3. 16:30
 26/27 anonim ***** válasza:
ugyan ilyenem van deichmannba vettem csak rövid szárú, miért ne hordatnád?16 éves vagy nem 12.
2012. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Azt hiszem erre mondják, hogy a szerelem vak...

Ne haragudj, de ez egy nagyon igénytelen csizma.

De ha Neked tetszik, akkor teljesen mindegy, ki mit mond.

2012. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!