Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon merész ez a csizma egy...

Nagyon merész ez a csizma egy 16 évesnek?

Figyelt kérdés

Szerelem volt első látásra,nem volt szívem ott hagyni,nem túlzás,esetleg nem ronda?

Köszönöm a válaszokat

Kép:

[link]

[link]



2012. nov. 2. 23:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hát igazából nincsrá szó milyen távol állez tőlem vagy a stílusomtól (mármint nemazért mintha csúnya léenn vagy valami nekem az ilyen rocker csajok jönnekbe) de azt kell mondjam nem lehet vele gond szerintem simán hordhatod és jól is állhat küldj képet ugyis h rajtad van légyszi 16/f
2012. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Nem vagyok magassarkú párti,ezenkívül egy magassarkú ünneplő cipőm van és annak kisebb is a sarka,de ez nagyon megtetszett :D

nincs olyan képem,bocsi már pizsibe vagyok :D

2012. nov. 2. 23:17
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy más mit gondol, ha neked tetszik? Főleg, hogy már megvetted.

Egyébként (mivel véleményt kérdeztél), megmondom őszintén, kevés ennél rondább csizmát láttam.

Alapból nem bírom a szőrt a cipőkön, kiráz tőle a hideg, meg ezt a fajta talpat is utálom.

Semmi pénzért nem venném fel.

De nekem is biztos van olyan cipőm/ruhám/akármim, amire meg te mondanád azt, hogy ronda.

Különbözőek vagyunk:)

2012. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Persze,köszönöm szépen az őszinte válaszodat :)

Igaz,de azért érdekelnek az ismeretlen emberek véleményei is,én imádom a szőrös csizmákat :D

2012. nov. 2. 23:19
 5/27 anonim ***** válasza:

Én erre bem használnám,hogy merész. Nálam az egy másik kategória. Több lánynak láttam ilyet. Speciel nekem nem tetszik,nem az én stílusom,jobban szeretem a kicsit nőiesebbet.Épp ezért ez nálam nem a merész kategória.

Ellenben ha máson látom,akkor tetszik.

2012. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Azért írtam,hogy merész,mert én nem szoktam ilyen magasat hordani meg,hogy szőrös is,meg hirtelen jobb szót nem találtam rá :D

Köszönöm az őszinte válaszod!:)

2012. nov. 2. 23:22
 7/27 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki, simán hordhatod.
2012. nov. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2012. nov. 2. 23:23
 9/27 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű, de ehhez mindenképpen kicsit elegánsan kell öltözködj majd. :) Nagyon csajos, kicsit extrém, de nem baj egyáltalán. Én is sokáig szemezgettem vele, mert már én is kiszúrtam régebbről, de valahogy most olyan időszakomat élem, hogy nincs kedvem nőiesen öltözködni, úgyhogy nem vettem meg.. :)
2012. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

szerintem jól néz ki, nekem is tetszik:)

amúgy kényelmes? egyszer volt egy hasonló csizmám, az nem volt kényelmes, leváltottam gyorsan:S

20L

2012. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!