Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhában illik nyílt...

Milyen ruhában illik nyílt napra menni? 14/l

Figyelt kérdés

Egyszerű iskolai ruhában: farmer (kék, piros vagy bézs?:D) poló, pulcsi, fekete vászon kabát..

vagy kicsit elegánsabban egyszerű bézs farmer hozzá egy csinos felső..ilyesmi..

a fekete-fehér kizárva.. tekintve hogy mezg..és nem egyfúdehaa iskola.. :DD

A másik vendéglátói..oda?



2012. okt. 27. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
sima hétköznapi ruhában, mintha aznap oda mennél suliba.
2012. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nyílt napra kicsit kicsíptem magam. Bár én egy eléggé elit gimi nyílt napjára mentem, de szerettem volna már akkor jó benyomást kelteni. :)

Mivel télen volt a nyílt nap, egy vastag szürke ruhát vettem fel, ami mell alatt szűkített, lefelé pedig bővebb, alá pedig egy sima fekete hosszúujjút, valamint fekete harisnyát, fekete csizmát, és fehér szövetkabátot, a nyakam köré pedig egy nagy, fekete fehér csíkos, kötött sálat tekertem, aminek a végein pom-ponok vannak. :D

Most, hogy így belegondolok, tök jól nézhettem ki. :D

Szóval, az irományom lényege, hogy egy kicsit szerintem öltözz ki, de maradj meg a hétköznapiasabb vonalon. Legalábbis nekem ez a véleményem. :)

16/L

2012. okt. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Iskolában dolgozom, egy sima műszaki szakközépiskolában. Ide sima iskolai cuccban szoktak jönni a gyerekek, farmer, póló, dzseki. Semmi flanc de szerintem sem kell :)
2012. okt. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Okés, akkor egy egyszerű de kicsit "elegánsabb" öltözet.. (egyszerű nem rikító színekre gondolok..) lesz a nyerő. :D
2012. okt. 28. 09:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is sima farmeros dolog volt. Amúgy kétlem hogy a nyolcadikosok közül akárkit is megjegyeznének. Azért nem olyan az. Csak beülnek egy órára és kész.
2012. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az jó lesz amit a tanár mondott.de jöhetsz utcai cuccba is :D

16F

2012. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én személy szerint utálom ha ki kell öltöznöm. Szóval nyilt napra meg se fordult a fejembe, hogy kiöltözzek. Menjél nyugodtan farmerba és pólóba.
2012. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én szeretek kiöltözni.. főleg bálra.. *.* :D
2012. okt. 28. 16:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet a kicsit elegánsabb. :)
2012. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a mindennap hordott ruháid közül az, amit a legcsinosabbnak érzel. nem fognap kinézni, mivel nem kisestélyiben állítasz be, viszont mivel általad kedvelt ruhában leszel, magabiztosnak fogsz tűnni. én pl. fekete magassarkú bokabakancsot vettem fel (amit mindennap hordok amúgy is) kék koptatott (de nem világos) farmert, piros rövid ujjút, fekete bőrdzsekit vettem fel. nem gondolom, hogy különösebben szép vagy csinos lennék de egy 10.-es srác már a nyílt napon csöppet feltűnően kedvesen viselkedett, beszélgetett velem, pedig nem az volt a célom, hogy mindenkit elkápráztassak, csak felöltöztem úgy, ahogy szoktam :)
2012. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!