Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem zavarnak az...

Titeket nem zavarnak az eladók vásárlás közben?

Figyelt kérdés

Egyes boltokban rögtön odajön valaki, hogy mit akarok, milyet mekkorát. Ha meg is mondom, hogy szétnézek, akkor amint megfogok valamit, jön.

Nemrég voltam az Asia centerben, ott a kínaiak még durvábbak.

A próbafülke előtt várnak, ha látom hogy nem jó, akkor is -nadoncép, nadonjo.

Persze a profit a lényeg, de ha nem próbálnának rádumálni a legelső pólóra, talán a nadrágokig is eljutnék, de már menekülök mert hárman nézegetik mit vegyek még fel, ami nem is tetszik.

Lehet más szereti az ilyet, én nem.

Persze valahol meg ha valamit akarok kérdezni, biztos nem ér rá senki...



2012. okt. 26. 19:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ázsia centerben borzasztóak..és ha kimegyek vágják a pofákat már féltem nehogy megkéseljenek,amiért nem vettem meg a sz@rjuk
2012. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavarnak, már úgy megyek végig sok üzleten hogy próbálom kikerülni az eladókat, átnézek rajtuk, még mielőtt hozzám szólna, közlöm, hogy "kösz nem":D Egy idő után megszoknak és nem szólnak többé hozzám ha ilyen morcos vagyok. A Rossmannos biztonsági őr mikor kering körülöttem mindig mondom neki hogy vihetné a kosaram, ha ennyire ráér.
2012. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"A Rossmannos biztonsági őr mikor kering körülöttem mindig mondom neki hogy vihetné a kosaram, ha ennyire ráér."


XDDDDXDDDDDDDDDDD

2012. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Egyszer a Rossmannban babaolajat szagoltunk és a barátnőm véletlenül az arcomba nyomta. Azt hittem, a biztonsági őr kinyír a tekintetével, lopjuk a babaolajat!

Tinik meg bejárnak a parfümös részre, magukra nyomnak 3-4 fújást majd mennek ki. Kell az illat randira. Piszkálja azokat. Meg kint dicsekednek, hogy szájfényt loptak..

2012. okt. 26. 20:57
 15/19 anonim ***** válasza:

Fiatalabb koromban csinos eladó csaj láttán hebegtem habogtam hogy mit akarok, és emiatt utáltam is ha odajötek

Mára már jó szemmel nézem és örülök hogy érdeklődést mutatnak a vevő felé, elvégre csak alkalmazottak


Volt dolgom olyan eladóval, aki bárszéken ült, lába keresztbe téve, és a körmét reszelte, amikor épp pakoltam ki a pénztár előtt

20/F

2012. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Én azt utálom,ha a Müllerbe bemegyünk pl. körömlakkot venni,és már jönnek,hogy ha nem veszel semmit,akkor ne nézelődj itt...blabla (igaz,hogy 16 éves vagyok,nem felnőtt,de attól még vásárolhatok ott) .
2012. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Na az a másik... drága boltokba amúgy is ritkán járok, ha esetleg valamit szeretnék venni és bemegyek már úgy néznek rám, hogy ez meg mit akar itt az 50ezer alatti kabátjában a kínai táskájával, úgysincs erre pénze, biztos lop meg összefogdossa az árut.

Ha divatboltba megyek bakancsban akkor néznek meg, alternatív boltban pedig az elegáns cipő miatt néznek ki.


Egy tanárom mesélte, hogy amikor a csoportjával Franciaországban jártak, bementek egy puccos francia boltba (kb. 20, 17-18 körüli gyerek), az eladók úgy taszigálták ki őket, hogy mit képzelnek magukról, takarodjanak kifelé, ők nem kirándulóhely, hogy szakadt idegen hátizsákos gyerekeket piszkolják össze a boltjukat. Pedig a néhány idegen gyerek közül pár biztos vásárolt volna, emlékbe egy sálat, anyunak valami márkás táskát...

2012. okt. 27. 11:57
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem eddig csak normális tapasztalataim voltak, plázákban például eddig csak a 'Miben segíthetek?' kérdés volt, de arra mindig mosolyogva rávágom, hogy köszi, de nézelődök, majd szólok, ha kell valami. Drogériákban engem is figyelgetnek a biztonsági őrök, de azt leszarom konkrétan. Nem akarok semmit lopni, sem magamra fújni. Sőt, máshonnan sem akarok, soha, felőlem bámulhatnak a biztonsági őrök.


Sőt, nekem egyszer olyan negatív tapasztalatom volt, hogy pont akartam valamit kérdezni az eladótól, helyben volt, odamentem. Kutyanyakörv, fojtó, hogy működik (még nem tudtam, azóta elmagyarázta egy kutyás ismerősöm, két mozdulatból áll az egész, és tart talán 3 másodpercig), mindezt egy állatbolti eladó NEM TUDTA -.-"" Na, az kicsit meglepett, szerintem jó lenne, ha tisztában lenne egy eladó a boltban lévő dolgokkal.

2012. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem múltkor végig követett a biztonsági őr a Rossmannba, én meg odaszóltam neki (nagy táska volt nálam) hogy nem hozná utánam a táskát, mert egész nap cipelem.. csak nézett és nem jött tovább utánam :D
2012. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!