Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem zavarnak az...

Titeket nem zavarnak az eladók vásárlás közben?

Figyelt kérdés

Egyes boltokban rögtön odajön valaki, hogy mit akarok, milyet mekkorát. Ha meg is mondom, hogy szétnézek, akkor amint megfogok valamit, jön.

Nemrég voltam az Asia centerben, ott a kínaiak még durvábbak.

A próbafülke előtt várnak, ha látom hogy nem jó, akkor is -nadoncép, nadonjo.

Persze a profit a lényeg, de ha nem próbálnának rádumálni a legelső pólóra, talán a nadrágokig is eljutnék, de már menekülök mert hárman nézegetik mit vegyek még fel, ami nem is tetszik.

Lehet más szereti az ilyet, én nem.

Persze valahol meg ha valamit akarok kérdezni, biztos nem ér rá senki...



2012. okt. 26. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
De... és igazad van, a kínaiak (legalábbis a legtöbbjük) még rosszabb...
2012. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Turiban szoktam vásárolni, ott le sem sz.rják az embert, hál'istennek:) Plázákban néha szoktam, ott sem nagyon törődnek velem. Kínaiaknál régebben szoktam, akkoriban valóban idegesítettek.
2012. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
de egyszer majdnem be is szóltam de hát a kínaiak olyan agresszívak...
2012. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ahh nekünk egyszer volt a baratnommel, hogy az eladó ugyanígy negedesen bajolgott,hogy mit keresünk stbstb , a barátnőm bement a fulkebe eladó 3perc múlva ranyitott hogy hogy áll neki:D
2012. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon utálom, és nem csak ruha üzletben, hanem akárhol. Engem konkrétan képesek annyira kikészíteni ezzel, hogy inkább kimegyek a boltból, és nem érdekel.

És az a durva, hogy én is eladóként dolgozom (igaz, az élelmiszer), de a főnököm elvárja, hogy szólítsak le minden nézelődőt, aki megáll a pult előtt egy pillanatra, és nem tudom megértetni vele, hogy ezt az emberek UTÁLJÁK. Valamiért a kereskedők, főnökök képtelenek a vásárló agyával gondolkodni, és ezt sosem fogom megérteni... Ha belőlem valaha főnökféle lesz vagy üzletvezető, biztos nem fogom ilyen erőszakoskodásra tanítani az alkalmazottaimat

2012. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
De. Arról meg nem is beszélve, amikor stírölnek, nehogy lopjak vagy valami. Amikor minden tekintetükkel követnek a sorok között.. a kedvencem. Olyankor inkább el is húzok mindig, mert rohadtul rühellem.
2012. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
DE, én is utálom. Én ha nincs más a boltban/üzletben, akkor be se megyek, mert akkor egyfolytában figyelik, hogy mit nézegetek, jönnek oda, még ha van biztonsági őr, akkor az is figyel, nehogy véletlen ellopjak vmit -.-"
2012. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ezt én sem szeretem. Márkásabb fehérnemű boltokban épp csak két lépést teszek befelé már megkérdezik, hogy mit segíthetnek. Meg a szupert sem lehet megúszni enélkül.
2012. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Engem is irrital.. en tudatos vasarlo vagyok, ami kell azt megkeresem es megveszem.. ha ruhat nezek azt is meg tudom oldani magam, felprobalom ha tetszik, ha nem nem. Ha segitseg kell van szam, ki tudom nyitni:D
2012. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Plázákban kisebb boltokba is ezért utálok bemenni, mert akkor rögtön jönnek. Valaki aranyos meg tényleg segít, de a rajzolt szemöldökű miss ízléstelencicanadrág ne próbáljon ronda cuccokat eladni. Ami tetszik, azt leveszem magamtól.

Turiban, nagyobb ruhaboltokban tényleg nincs senki, ott el lehet nézelődni, egyes nagyobb kínaiakban se szállnak rám.

A tapadós biztonsági őr a másik faj akit nem szeretek, jó, hogy a munkájukat végzik, de az ember csak meg akarja szagolni a tusfürdőt, mielőtt megvenné. Kilopom az illatát.. :D

2012. okt. 26. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!