Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segitség! Nem tudok dönteni,...

Segitség! Nem tudok dönteni, meg vegyem ezt a cipőt?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, de akkor is nehéz a döntés

[link]



2012. okt. 24. 16:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
szerintem szép, de nem annyira. ez stílustól függ.
2012. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, de olyan kényelmetlen hogy nem éri meg megvenni mert alig fogod hordani. Meg persze ez ilyen vagányabb szexi stílushoz áll jól, nem a hétköznapi uncsi divathoz.
2012. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ööö...nagyon nagyon kényelmetlen lesz, de ha nem mindennap hordanád csak alkalmakkor, akkor vedd meg :)
2012. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát szeretném minél gyakrabban hordani, és jól is állna a ruhákhoz amiket hordok, fel is dobná egy kicsit, alacsony is vagyok azért is kellene, de ott aza gond hogy félek kényelmetlen lesz:S
2012. okt. 24. 16:36
 5/11 A kérdező kommentje:
szerintetek annyira szörnyen kényelmetlen? láttam más csajokat mindennap ilyen magassarkúkban és nem látszott rajtuk, meg lehet szokni?
2012. okt. 24. 16:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tettszik.Viszont biztos kényelmetlen.Ilyeneket próbálgattam.2percig még jó volt,aztán már nem annyira.(De lehet hogy ez a kényelmesebbik fajtából való,ami ritka)

Annyira sokat nem hiszem hogy tudod hordani,mint ahogy szeretnéd.Nekem valamennyivel alacsonyabb van,és van hogy abba is fáj a lábam :/ Pedig egy jó ideje magassarkúzom.

2012. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Már volt állandó magassarkúd amúgy? Mert ha el lenne az első,ilyen mindennapos,akkor tuti nem menne benne mindennap :)
2012. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, én is nézegettem. Csak én Ebay-en. Én megvenném :) Csak most más kell elsősorban :)
2012. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is a kényelmességen van a hangsúly, minth ebben a buszra futni nem fogsz, garantálom. Szerintem ez a cipő akár kényelmes is lehet, nekem is van hasonlóm,simán bírom benne a napot reggeltől estig, de csak olyankor veszem fel, amikor tudom, hogy több mint 20 percem van kiérni a buszhoz..(holott tudok bennük járni:))
2012. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem irtó ronda
2012. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!