Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is ronda a hosszab...

Szerintetek is ronda a hosszabított derekú farmernadrág?

Figyelt kérdés

Nemrég a boltban csak úgy viccből belebújtam(nem is gondoltam hogy jó lesz)és megtetszett..meg is vettük.de aztán elgondolkoztam hogy mi lesz ha az iskolában senkinek nem fog tetszeni.(bennem van egy elég erős megfelelési kényszer)Akkor pánikba estem hogy tiszta feleslegesen megvettük és hogy nem fogom tudni hova használni.

Szerintetek nagyon gáz?

14/L


2012. okt. 24. 16:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól tud kinézni egy magasderekú farmer, egyáltalán nem ronda! Ha jó hozzá az alakod, nyugodtan hordd.

Egyébként szerintem a kicsit magasabb derekú nadrágok sokkal jobban állnak a legtöbb embernek, persze mindenkinek olyat kell választania, ami az alakjához megfelelő. De még mindig százszor inkább egy magasderekú nadrág, mint egy csípőgatya amiből oldalt minden kibuggyan. :/

2012. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem ronda, bár tény, hogy nem áll jól mindenkin. Én kifejezetten utálom a vesekidobós, úszógumit lefogó csípőnadrágokat, mert egyrészt szerintem ízléstelenek, egészségtelenek (kifázik a veséd vagy valami), ha van úszógumid, nagyon rondán kiadja, ráadásul nem is állna jól az én vékony derék-széles csípő kombómmal. A magas derekú nadrágban pedig mindig baromi jól érzem magam. Nem kell attól félnem, hogy mivel nem vagyok lapos deszka, és van fenekem, ha lehajolok, esetleg kilátszik a fenekem, a csípőnadrág rólam ugyanis folyamatosan lecsúszott. Én blúzokkal, vagy szép inggel szeretem hordani őket úgy, hogy betűröm a nadrágba, de ha sportosabb fazon, sima pólóval is jól néz ki.
2012. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!