Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is ronda a hosszab...

Szerintetek is ronda a hosszabított derekú farmernadrág?

Figyelt kérdés

Nemrég a boltban csak úgy viccből belebújtam(nem is gondoltam hogy jó lesz)és megtetszett..meg is vettük.de aztán elgondolkoztam hogy mi lesz ha az iskolában senkinek nem fog tetszeni.(bennem van egy elég erős megfelelési kényszer)Akkor pánikba estem hogy tiszta feleslegesen megvettük és hogy nem fogom tudni hova használni.

Szerintetek nagyon gáz?

14/L


2012. okt. 24. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hordok hosszabb derekú farmert, mert vékony a derekam. Nem érdekel, hogy mi a divatos, vagy mit szólnak mások.
2012. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
minden csak stílus kérdése. ha van hozzá megfelelő felsőd akkor nyugodtan hordd.
2012. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek,de tény,hogy van akiknek jól áll!Lehet te is köztük vagy!:) szerintem hord nyugodtan,ha neked tetszik,akkor még ha erős a megfelelési kényszer,akkor se érdekeljen mások véleménye!:)
2012. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

és milyen póló illik hozzá?

köszönöm :)

2012. okt. 24. 16:48
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem egy betűrt gyűrt inggel nagyon szép!:D
2012. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miert lenne ronda? Szerintem nagyon jol nez ki....
2012. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ronda, de hát nem kell nekem megfelelned. A lényeg hogy magadnak tetsszél. Vedd fel, ha úgy érzed jól néz ki rajtad akkor semmi gond. Ne az én "fajtám" miatt ne öltözz úgy ahogy neked tetszik:D Ezt még én sem akarom. Mindenkinek meg soha nem fogsz tetszeni, mert nem vagyunk egyformák.
2012. okt. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a magas derekú nadrág, például Eva Longoria is többnyire ilyen nadrágot választ, szerintem pedig ő nagyon is jó ízlésű nő. Ha jól áll ez a fazon viseld bátran, bármilyen rövidebb vagy betűrt felsővel. Ha van övtartója egy szép bőröv szépen kiemeli a derekadat :)
2012. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó, én is tervezek venni egyet. :) Amúgy én sima, egyszínű, feszülős pólókkal tudom leginkább elképzelni.
2012. okt. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy másnak tetszeni fog-e, hanem azt, hogy Te jól érzed-e magad benne, a magadénak érzed-e. Ha igen, akkor hordd nyugodtan.
2012. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!