Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Turisok! Ti felvállaljátok...

Turisok! Ti felvállaljátok hogy turkálóban vásároltok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 17:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Simán!
2012. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Többnyire plázákban vásárolok, de szeretek benézni egy-egy turkálóba is. Van néhány ruhám onnan, felvállalom, de egyébként nem nagyon szokták kérdezgetni, hogy honnan van. Szívesen járnék többet turikba, de valahogy mindig a legrosszabbakat fogom ki. Ha van is cucc, ami tetszik 90%, hogy legalább háromszor nagyobb nálam. :S
2012. dec. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Abszolút. Mondjuk szerencsés vagyok, mert jó szemem, és szerencsém van a turizáshoz, így mindig olyan cuccokat sikerül kifognom, amikről el sem hiszik, hogy turiztam:) Már szinte teljesen turimániás vagyok, hetente legalább egyszer elnézek, és majdnem mindig veszek is valamit. Ha nem viseltes és jó minőségű (sőt, néha rajta van az angol árcímke), akkor egyáltalán nem érzem gáznak megvenni.
2012. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Még büszke is vagyok rá!

Van stílusom, egyedi ruhákat vásárolok olcsón, míg mások drágán megveszik az aktuális divat szerinti sokszor röhejesen kinéző ruhákat, amik nem is praktikusak mert csak kifejezetten egy-egy szereléshez illenek.

Plázázós emberek kérdezik állandóan, hogy hol vásárolok, míg én nem igazán irigyeltem meg még egyetlen ruhájukat sem...:) Ha bemegyek oda se látok meg még csakúgy felpróbálni valót se, annyira semmilyenek.

2012. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Felvállalom, sőt, sokkal strapabíróbb az anyaga bármelyiknek mint némelyik márkás, vagy kínai ruhának. Párom inget és pólót is vett már ott, a pólót mosás után vasalni sem kell :) szóval az egyedi darabokon nincs mit szégyellni! :)
2013. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!