Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Turisok! Ti felvállaljátok...

Turisok! Ti felvállaljátok hogy turkálóban vásároltok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem :$
2012. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

igen. semmivel sem különb bármely pláza cukormázas kirakata.

sőt, a minap voltam egy két "nevesebb" üzletben (értsd: new yorker és társai) és azt vettem észre, hogy az ottani ruhák pocsékul vannak megvarrva, anyaga, mint a szúnyogháló és valami hihetetlen magas árom adják mindezt.

turkáló: rengeteg jó minőségű ruhám van onnan, többnyire azok is a kedvencek, ezek általában pulóverek, felsők, kabátok, nadrágot egyrészt nem találok a méretemben, másrészt azt jobb szeretek venni rendes farmerüzletben.

2012. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*kirakatánál
2012. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
néha igen néha nem. ha veszek egy h&m-eset szeretem mondani hogy uj és most vettem de egy noname pólót simán "bevallok"
2012. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
én felvállalom hogy szeretek turkálóba járni... persze amit szüleimtől kapok "márkás" azt is megszokták kérdezni hogy túrtam-e? :D de általában márkás ruhákat szoktam túrni úgyhogy már fel sem tűnik senkinek...
2012. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ez nekem is feltűnt, hogy a márkásabb boltokban olyan vékony a ruha anyaga! Teljesen átlátszik meg minden!! És drága. Emellett a turiba marha jó ruhákat találok, és tök olcsón!!

Amúgy én nem szoktam felvállalni, a környezetem olyan, hogy ők nem szoktak turiba menni... ők inkább kiadnak érte több ezreket.

2012. okt. 19. 20:18
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Melyik turikba vásárolsz?

Én nem a fővárosban lakom, de van a közelben egy nagy város, évek óta járom a turikat, soha nem találok olyat ami számomra megfelelne és az áraik sem olcsók, 2000-2500 ft egy ruha darab. Így én az E-bay-ről öltözködöm. A pulcsijaim onnan vannak 8-12 $ között mozognak, pólókat a takkoban és a c&a-ban veszek, 1490ft/db és jó anyaga van. Farijaim anno a Corából valók, 1790-ért vettem darabját. Ezek ujjak voltak amikor megvettem és van amelyik az 5. éve velem van és semmi baja. Kinek a pap kinek a paplan. De ha megmondod hol és milyen áron szoktál turkálni, szívesen körül nézek én is.

2012. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én sem pesti vagyok, Veszprémben szoktam vásárolni, a Hádában. Vannak ott jó darabok, én a max. ár amit kiadtam valamiért az 1800 ft volt.
2012. okt. 20. 19:58
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

De jó neked, én nagyon szerencsétlen vagyok úgy tűnik turkálás téren. Nálunk is van 2 db Háda üzlet az egyik nagyon büdös és nagyon silány minőségű ruhákkal van teli, a másik pedig drága.

Bocsi az offért, de már nagyon bosszantó, hogy itt olvasom a sok hozzászólást, hogy hú milyen jó ruhákat túrnak, milyen árakon és mikor én elmegyek egyszerűen elképedek, hogy milyen ruhákat képesek eladni vagy milyen árak vannak használt ruhákból is.

Tényleg nagyon sajnálom, hogy ezt így rád zúdítom, de IGEN fel vállalnám, hogy túrtam, ha lenne mit felvállalni.

2012. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Semmi baj :) nálunk is vannak katasztrófa ruhák, egyszerre nem is szoktam sokat vásárolni, pedig én úgy képzeltem el, hogy rengeteg ruhát fogok onnét megvásárolni... pedig kb minden alkalommal 2-3 db-ot veszek, vagy egyet sem. Köszi a választ!
2012. okt. 22. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!