Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a cipőhöz (kép lent)...

Ehhez a cipőhöz (kép lent) milyen öltözéket ajánlotok?

Figyelt kérdés

[link]


Ha lehet, linkeljetek képet is! Köszönöm!


2009. aug. 7. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Farmerral és világosabb felsővel jól mutatna például. De ez a cipő szinte mindenhez megy, felveheted akár csőruhával is, sorttal, szoknyával.
2009. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Képet nem tudok feltenni, de attól függ, milyen alkalomra vennéd fel. Mert jól mutat ezzel megegyező színű ruhával is, vagy egyszínű, (valami sötétebb árnyalatú) kosztümmel vagy ruhával pl. de akkor a táskád mindenképpen ezüstszínű legyen.
2009. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az jó lenne ha beszereznél egy olyan táskát, ami megy hozzá.A legjobb egy ilyen levél tárca lenne, aminek nincs is vállra akasztós része, amit kézben kell fogni.

Sajna linket nem találtam, de térdig érő szűkített vagy akár bő ruhával is nagyon jól nézne ki.mondjuk egy lilás vagy rózsaszínes ruha, aminek bő az alja...vagy egy szűkített szoknya, rövid ujjú blúz, mondjuk aminek kicsit buggyos az ujja.De szerintem akár farmerral is felveheted, csak mondjuk ne sportos felsőt vegyél fel felülre.Igazából nehéz így bármit is mondani, mert nem tudom hány éves vagy, milyen az alkatod és milyen a stílusod.De aki egy ilyen jó kis cipőt kiválaszt, annak azért biztos van valamennyi érzéke az öltözködéshez is:D

2009. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én igy hordom

[link]


[link]


[link]

=)

2009. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönö mindenkinek a tanácsot, egyébként első randira kéne az öltözék, farmer nadrágot vagy mini szoknyát nem igazán szeretnék felvenni hozzá, de azért még írhattok, és mindenkinek köszi. :)
2009. aug. 7. 16:42
 6/6 anonim ***** válasza:
farmer mini szoknyával és egy ezüst színű felsővel jól mutathat. vagy fehér hosszú/rövid gatyóval és bármilyen színű, de ezüst mintájú felsővel
2009. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!