Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat ajánlotok?

Milyen ruhákat ajánlotok?

Figyelt kérdés

14L 161 cm 58 kg világos barna haj,szem világos bőr nem vagyok vmi sovány és a háj egyenletesen oszlik a testemen milyen ruhákat tudnék hordani amik jól állnának?

link is lehet


2011. nov. 4. 14:12
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szerintem ha kicsit "dundibb" vagy mint az átlag akkor hordj színes kardigánokat , olyan sötétebb pólókat amik eltakarják a felesleget! Esetleg a csíkos ruhadarabjaidat is előveheted mert az optikailag kicsit csinosít, kabátba pedig a deréknél kicsit karcsúsítotabbakat! . cipők és kiegészítők terén szerintem mind1 h milyet hordasz. ! De semmi féle képeen ne hordj feszülős ruhákat , ne szorítsd el a farmert egy csini övvel amin kijöhet az "úszógumi". ! Remélem tudtam segíteni :) puszika!
2011. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és milyen nadrágot hordjak?
2011. nov. 4. 15:45
 3/16 anonim ***** válasza:

semmiképpen ne csőszárút, szerintem Neked jól állnának azok a nagyon bőszárú nacik, amiknek a dereka kicsit lejjebb csúszik, de nem feszül a csípőn, csak lóg. Vagyis picit se vágjon be, legyen jó széles övrésze, hogy minél jobban tartsa magát a csípődön, popsinál lehet szűkebb, de csak annyira, hogy ne látsszon a hátsód nagyobbnak mint amekkora. A combtőtől már szélesedjen, az alja lehet nagyon bő. Főleg akkor fog jól állni, ha amúgy rövid a felsőtested és hosszúak a lábaid (arányaiban).

Anyaga ne legyen vastag merev farmer, inkább lazább eséső szövet.

2011. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"A combtőtől már szélesedjen, az alja lehet nagyon bő. Főleg akkor fog jól állni, ha amúgy rövid a felsőtested és hosszúak a lábaid (arányaiban)."

De 161 cm össz-vissz, egy ilyen gatya csak még jobban összenyomná optikailag.

Szerintem sima egyenes szárú nadrágok, azok mindenkin jól állnak.

2011. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
második vagyok, saját példámat írtam le :) én 158 vagyok, most 50 kiló, de voltam 57 is. És az egyenes nadrágok NEM mindenkinek állnak jól :) kedves kérdező, ha teszel magadról képet, könnyebben megsaccoljuk az alakod :)
2011. nov. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"És az egyenes nadrágok NEM mindenkinek állnak jól"

Akkor azt mondom, hogy a többségnek jól állnak.

Rajtam is van felesleg (165/65), de keskeny a csípőm. Csőszárú nem áll jól, mert kiadja. Egy széles csípőt szintén nagyon kiad, az megint nem túl előnyös.

De ami végig u.olyan széles, az nem annyira adja ki ezeket a "hibákat".


Más dolog, bocs az OFFért, mert ez már nem az alkattal kapcsolatos:

Egy trapéz, vagy egy nagyon bőszárú nadrág szárát nem lehet felhajtani, pedig 160 cm környékén, pláne ha az ember nem 45 kg, nagy valószínűséggel szükség van rá (saját tapasztalat), csizmába nem lehet betűrni, vagyis (hacsak nincs pénz varrónőre...) akkor marad az, hogy letapossuk, húzzuk végig a földön.

Nekem tetszik ez a fazon, de a fenti dolgok miatt inkább kerülöm.


Még ami jó lehet, a török fazon (nem mélyülepű!!!!, csak simán alul összehúzott szárral), ez is ott takar, ahol kell:-)

2011. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

de fel lehet hajtani házilag :O miért ne lehetne? világéletemben hosszú volt rám az összes gatyám, csak most jók hogy s-eset hordok és azok rövidebbek :)

a török gatya is nagyon jó ötlet!

2011. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat van trapézos nadrágom de azt nagyon ritkán hordom mert eléggé feltűnő h mindenki más meg csőgatyában vagy cicanadrágban van a nadrág felhajtásával nincs gond mivel anyukám meg tudja csinálni kép meg nem a legjobb de egyet belinkelek


[link]

2011. nov. 18. 14:18
 9/16 anonim válasza:
Nekem ugyanilyen az alkatom.((: Nem vagy csúnya.:)Hordj éppen hogy szűk farmert,melynek az öv része 5centiméternél nem nagyobb,de annyi a minimum,nagyobbnak kell lennie az átlagnál,hogy csinosnak tűnjön a csípőd.(:
2011. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki, körte alkatnak tűnik, ami szerintem nőies, örülj, hogy ilyen az alkatod.:-)
2011. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!