Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat ajánlotok?

Milyen ruhákat ajánlotok?

Figyelt kérdés

14L 161 cm 58 kg világos barna haj,szem világos bőr nem vagyok vmi sovány és a háj egyenletesen oszlik a testemen milyen ruhákat tudnék hordani amik jól állnának?

link is lehet


2011. nov. 4. 14:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szte mehet a csőgatya, de CSAK FEKETE. nálunk is van egy csaj aki ducibb egy kicsit, és néha trapézt hord, de nekem nem tetszik..valahogy olyan lerobbantnak tűnik benne.

amúgy meg hordj magasabb sarkú (nem ilyen nagyonnagyon, hanem azért hordható vagy platformosabb cipőket/csizmát, meg idén vannak ezek a magassarkú bakancsok, azokból van egy csomó ami tök vékony lábat csinál :)

2011. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat trapéz nadrág sztem sem annyira divatos 8 cm csizmám van a másik meg egy kicsit emelt az kb +3 cm jobban szeretem a magas sarkú cipőket
2011. nov. 25. 19:08
 13/16 anonim ***** válasza:
A trapéz nem jó neked, az szerintem pont hogy vékonyabb lányokon dobhat sokat. Én is azt mondom bátran hordj csőnadrágot, de a csípőgatyákat kerüld. Ilyen testalkatom sokat tud dobni a pántos cucc/ trikó :D Olyan ruhát vegyél ami kiemeli a dekoltázsod és eltereli a figyelmet a picit hangsúlyosabb hátsófeledről. A rövidnadrágot viszont nem javaslom... Vagyis nekem vékonyabb a combom de én sem veszem fel mert mikor leülök mindig belevág a combomba és kiplöttyed a husi :D
2011. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
és akkor nyáron mit vegyek fel?
2011. dec. 14. 16:31
 15/16 anonim ***** válasza:
Szoknya forever :D Nálam legalábbis. na meg magassarkú nyújtja a testalkatot.
2011. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem szoktam szoknyákat hordani meg háth ne is tudom milyen lenne jó az alakomhoz
2011. dec. 14. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!