Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen öltözéket ajánlotok...

Milyen öltözéket ajánlotok széles csipőre?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Bővülő vaonalú szoknyát, ápol és eltakar :) a hosszúságot viszont el kell találni :)!
2009. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Fogyókúrát.
2009. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne írjatok már neki hülyeséget!

Minek kéne eltakarni a széles csípőt?Hisz az a szép!Viszont jól ál hozzá az egyenes szárú farmer.

Azt hittem rosszul látok amikor olvastam, hogy fogyókúrát?!?Teljesen felesleges lenne mert a csípő akkor is széels marad ha kövér vagy ha vékony!A csípő az csont és az nem fogy le, te nagyokos!Max 1-2cm mehet le belőle.Ne halgass az előttem válaszolókra!

2009. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát, nem is hallgatnék. 55 kg vagyok és 167 cm... Köszi a válaszokat :)
2009. okt. 13. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
És vajon honnan tudtuk volna, hogy nem azért széles a csípőd, mert van esetleg rajtad egy kis felesleg? Ezt nem fejtetted ki pontosan a kérdésedben.Egyébként nem rosszindulatból írtam a szoknyát, csak ezt a kérdés egy 110 kilós nő is feltehette volna.
2009. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy telt alakra... hanem széles csípőre. A széles csípő nem telt alakot jelent.
2009. okt. 14. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek tényleg tudatlanok...a széles csipő a csont miatt van. Abból hogyan fogyjon? xD Jesszus....
2010. jan. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát, igen... :D
2010. jan. 10. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!