Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet nagyon vastag...

Hol lehet nagyon vastag harisnyát venni, ami hosszabb 5-6 fokban tartózkodás esetén is meleget ad?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik fehérnemű márkaboltban, de láttam pl. a Tesco-ban is. De ez miért Családi kapcsolatok kategória?
2012. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...nekem még soha nem sikerült úgy felöltöznöm, hogy a lábam ne fázott volna télen. Cicanaci, harisnya, farmer minden volt rajtam, de semmi nem segített...átfagytam mindig:/

Bocs az offért.

2012. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért tettem ide, mert az Öltözködés témakörben főleg tinilányok válaszolgatnak, és ahogy manapság őket elnézem, nem sok fogalmuk lehet a meleg, egészséget megóvó öltözködésról, ide meg inkább családanyák válaszolnak.
2012. okt. 16. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Fehérnemű boltban biztosan akad.
2012. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a H&M ben találtam jókat :) Ma volt is raktam, jó meleg.
2012. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mikroszálas, 40 vagy 60 denes harisnyák kellemes melegek szoktak lenni.
2012. okt. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is mikroszálas, de nekem nem a 40, hanem a 60-80-100 denes az ami igazából melegít. A 40 az szerintem egyátalán nem meleg.

Ha NAGYON hideg van, akkor kettőt veszek fel. És ha különböző színűt rétegzel egymásra, akkor egészen érdekes és egyedi összeállításod lehet!

Szerintem manapság nagyon sok helyen lehet jó minőségű harisnyanadrágot kapni! Aldi, Müller, C&A

2012. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!