Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudhatta meg az EOS...

Honnan tudhatta meg az EOS Faktoring, hogy hová költöztem, amikor be sem jelentkeztem a lakcímre?

Figyelt kérdés
Mégis, milyen törvény által biztosított lehetőségei vannak az adatszerzésre egy ilyen adósságkezelő cégnek ? Pl. a rendőrség könnyedén megtudhatja közvetett adatokból (mobilhívások körzetei, stb.) is a tartózkodási helyemet -de kiadhatja-e nekik ?

2012. okt. 15. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A rendőrség nem. De felhívták a szomszéd Rozi nénit, megkérdezték, hogy nem tudja-e, hogy a Béluska hova költözött ő meg megmondta.
2012. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Rendőrségtől nem kaphatnak ilyen adatokat, (kivéve, ha rendőrségi ügyrtől is van szó), de jogukban áll felkutatni az adóst, törvényi keretek közt. Nem lehet előlük csak úgy elbújni...
2012. okt. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Egyébként azt te nem tehetnéd meg, hogy nem jelentkezel be valahova. Nem lennék ennyire felháborodva a helyedben.
2012. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jajj bírom az ilyen hozzásólokat, mint az előttem lévő. Kinek mi köze van hozzá, hogy kinek tartozik-e vagy sem. Nem ez volt a kérdés.

A kérdés engem is érdekelne. Oké, hogy adósság kezelő, de mégis milyen adatkutatási ENGEDÉLYE van arra, hogy XY felkeresse? Ráadásul 500 Forintokért átvesz egy 4000Forintos UPC elmaradást majd 14000 Forintokat követel. Azért ájjon már meg a menet!

2016. júl. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat félre írtam. 140.000Ft (azaz száznegyvenezer) Forintot követel például tőlem is. Valaki bemond egy összeget és nekem vigyázzállásba kell vágjam magam mert Ő szerinte én annyival tarzozom.
2016. júl. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!