Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon fázok a tornadresszben,...

Nagyon fázok a tornadresszben, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nálunk a heti 5 tesi miatt bevezették a tornadresszt, én 6 osztályosba járok most lettem 9. es és kötelező tornadresszt húznunk tesin. Nagyon utálom, mert nem vehetünk rá semmit, se pólót se nadrágot, még rövid shortot sem. Lehet hosszú ujjú dresszünk az is van nekem de még így is fázok a lábam fázik, főleg amikor kint tesizünk, oké hogy mozgás alatt nem fázik az ember de a tanárunk sokat szeret beszélni főleg ha valami gyakorlatot akar velünk csináltatni és abba a 2-3 percbe szinte megfagyok, még a teremben is mert nincs fűtés ott, meg alapból télen semmit sem ér. Új tanárunk van az előzőnél vehettünk melegítőt és az pont jó volt, de nála nem. A tanárom nő egyébként nem férfi tehát nem perverz, de ő mondta hogy ez a legpraktikusabb ruha a sportolásra, és nem enged semmit felvenni rá. Szerintetek mit csináljak hogy ne fázzak alá mit vegyek ami nem látszik meg? És a lábamra mit húzzak?

előre is köszönöm!


2012. okt. 15. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
mondjuk a tornadresszel azonos színű atlétatrikót, garbót.
2012. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bőrszínű leggings
2012. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Szólj a szüleidnek, azok pedig beszéljenek a tanárral fogadóórán!


NEM normális a tanár hozzáállása.

A tornadressz minden, csak nem praktikus viselet.

2012. okt. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó ha tudod, hogy a tornatanár nem szabhatja meg mit vegyél fel, ha fázol akkor bizony jogod van felvenni a melegítőt, én még abban is fázok, szólj szüleidnek hogy beszéljenek a tanárral erről. Ha másoknak is gondja van a tornadresszel, akkor össze is lehetne fogni a szülőknek, hogy aláírást gyűjtsenek, és elérjék, hogy mondjuk egy akármilyen színű melegítő legyen a normális tornaruha.
2012. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezen jól kiakadtam. Miért lenne praktikusabb viselet a tornadressz, mint mondjuk egy pamut naci és póló? Mert jól beleizzadsz abba a műszálas borzalomba? Eszem megáll micsoda hülye tanárok vannak. Nem tudsz/tudtok (gondolom nem csak neked van ezzel problémád) beszélni osztályfőnökkel, igazgatóval?
2012. okt. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ívy1 ***** válasza:
Ha hosszú ujjú dresszed van,vegyél alá egy rövid ujjút a lábadra meg testszínü harisnyát.Amúgy lány létemre én praktikusabbnak tartom a dresszt,azt használom aerobikra sport leggingsel,nem csúszik le nem lóg ki a derekam a különböző gyakorlatoknál.
2012. okt. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na az ám az egészséges viselet.

Nylon harisnya a műszálas dressz mellé. Jól beleizzadsz és (ha egy kicsit is hajlamos vagy rá) a következő állomás a nőgyógyász egy jó kis hüvelygombával.

2012. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ívy1 ***** válasza:
33%
Nem hiszem hogy attól a negyven perctől lesz nemi betegsége,meg aztán ahogy a kérdező írta muszáj a dressz,inkább fázzon fel és legyen vesemedence gyulladása ami nagyon komoly következményekkel járhat?
2012. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem. Ne fázzon és ne legyen vesemedence-gyulladása.

Többen írták már előttem (és én is ott voltam köztük), hogy nem szabhatja meg ilyen módon a tanár, hogy ki, mit vegyen fel. Lehet szólni a szülőnek, osztályfőnöknek, igazgatónak, ombudsmannak.

15-20 éve még megszabhatta a tanár, ma már nem.

A testnevelés órának az egészségmegőrzés az egyik célja, nem lehet kitenni a gyerekeket fagyoskodásnak.

2012. okt. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!