Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szokott valaki otthon (is)...

Szokott valaki otthon (is) tornadresszben lenni?

Figyelt kérdés

Én néha tesin felveszem de nem kötelező, nem rég unokatesóm adott egy zsákkal mert szertornázott, és hát van. Most is ilyen meleg időben felveszem mert kényelmes és csak 1 ruha darabot kell viseljek így kevés szennyes lesz XP. Van még valaki aki hasonló cipőben jár? Esetleg valaki eljár benne kocogni is vagy szabadtéri strandra pl velencei tóra? 17/L

Nemet és kort is írjatok légyszi persze lányok válaszát várom.


2011. máj. 26. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Te nem 17 éves lány vagy, hanem egy faszrázó aberrált perverz.
2011. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Utoljára talán 3.-ban voltam hajlandó felvenni. :D

És valóban gyanúsan az elsőnek van igaza. XD

És kevés szennyes? Hát az ilyet inkább mindennap mosnám, míg egy melegítőt vagy rövidnacit azért nem feltétlen. Ki nem mennék benne, mert nem kicsit érezném magam alulöltözöttnek, strandon meg bikiniben vagyok. :D

21/l

2011. máj. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
hát nagyon ritka az ilyen csaj mint te,a lányok inkább kifejezetten utálják a tornadresszt.bevallom nekem is van egy,nagyon kényelmes,alváshoz szoktam használni,és volt olyan is hogy futáshoz felvettem persze sötét szinü poló alá. a csajokon nagyon szexin mutat.mielött azt gondolnád hogy bu..i vagy tra...i vagyok,egyik sem,full hetero vagyok,de ez a ruha nagyon megtetszett még az iskolás koromban. kocogni nyugodtan felveheted ha bevállalós vagy alá egy biciklis nadrágot is vehetsz,strandon már lehet hogy megnéznének benne,bár úszásra alkalmas de,napozni nem mert érdekessen néznél ki más ruhában hogy ott a fehér dressz nyom rajtad. gondolom képet nem mersz ide rakni magadról?
2011. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Ma van a perverzek világnapja, vagy mi?!
2011. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

geribá, kérdező: menjetek szobára!

Két buzі egy pár!

2011. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
miért lenne pedofil, ha lány??
2011. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ívy1 ***** válasza:
100%
én is szoktam itthon felvenni,kényelmes. Az hogy fiú is hordja? nem értek egyet az előttem írókkal akik szerint perverz dolog,ha megnézzük a birkózókon is dressz van,futókon is,meg az úszókon az az egyberészes dressz van,mint a nőkön.szóval ezen kár kiakadni.
2011. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok 17 éves nem pedofil meg semmi egyéb, barátnőim is furcsálják ezt és ezért kérdeztem itt meg hogy jár e valaki hasonló cipőbe velem. Dresszt csak itthon viselem meleg időben mert kényelmes szellőzik és mégis takar mindent. Ha elmegyek futni akkor is felveszek rá pólót meg nadrágot, azért nyilvánosság elé nem megyek egy szál dresszben. Strandnál pl tóra is csak úgy venném fel ha elmegyek úszni mert szeretek és a bikinire venném rá, hogy ne kelljen mindig igazgatni, és persze amint ki jönnék a vízből levenném. Nem gondoltam volna hogy ekkora furcsa kérdés lesz ez. De nem vagyok pedofil és lány vagyok!!!!!
2011. máj. 29. 11:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Abban vagy otthon, amiben akarsz. Ha kényelmes, akkor viseld!
2011. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de én utálom. Inkább rövidnadrágot és polót veszek fel helyette, de a bátyám imádja hordani.
2011. máj. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!