Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak ha nagyon fázok...

Mit csináljak ha nagyon fázok a tornadresszben?

Figyelt kérdés
Sajnos nálunk kötelező ezt hordani, de azt most hagyjuk. A gondom az hogy nagyon fázós vagyok és még kint tesizünk ameddig jó idő van és hát 1. órában kint tesizni még fázással jár. Vettem már rá melegítő felsőt de nem sokat segített futásnál nem lehet rajtam mert mondta a tanár hogy nagyon bele izzadunk és könnyen megfázhatunk. Az a hagyományos rövid ujjú dresszem van, szeretnék hosszú ujjút is venni de még nincs. Valami ötlet kéne hogy mit vegyek alá ami feszül és nem fázok benne esetleg milyen nadrágot felsőt lenne érdemes alá vagy fölé venni ami nem is csúszik le annyira a fényes csúszós anyaga miatt és nem is fülledek bele főleg ha kint vagyok, és a tanárom se ugasson folyton. 13/L
2011. okt. 8. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Úgy bírom az ilyen tanárokat... Ha elegen reklamáltok, szülők is akkor kénytlen lesz hagyni, hogy legalább olyankor rendes váltóruhában menjetek ki futni.

Már baromira nincs meleg, az egy dolog, hogy nem 8 réteg ruhában kell futni, de akkor is.

Szóljatok a szülőknek, hogy kérvényezzék meg a tanárnál, ha kell az igazgatónőnél.

2011. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
hosszú ujjú dresszt tudsz venni a FESS márkától annak vastagabb az anyaga is :)
2011. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

furcsa, mert elvileg ha aktív mozgás van akkor nem kéne fázz

legalábbis anno nekem így volt, kimentünk, fáztam, 3 perc alatt elmúlt..

2011. okt. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegyél fel alá hosszú torna nadrágot (olyan anyagút mint a dressz).
2011. okt. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

10 fok van reggelente. Hogyne fáza. Ez valaki előző hozzászólónak szólt.


Vegyél fel tréning nadrágot meg felsőt. A tanár meg legyen szíves ne vigyen ki benneteket fűtésszezonban reggelente tesizni. Olyan tüdőgyulladásotok lesz, mint annak a rendje. Mi még tavaly (12.-ben) is bent tesiztünk, ha 10 fok vagy kevesebb volt, ha meg 11, akkor pulóverben és hosszú nadrágban.

19/L

2011. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz hosszú ujjút venni akkor vegyél egy feszülős hosszú ujjú felsőt és azt vedd magadra majd arra húzd fel a dresszedet így olyan mintha hosszú ujjú dresszed lenne. Alá meg vegyél fel harisnyát vagy cicanadrágot. Én tavaly ezt csináltam amikor szertorna edzésre jártam és nem kaptam meg a hosszú ujjú dresszemet.
2011. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Ha mozogsz nem fázol benne,de ha úgy csinálod ahogy a mai sulisok,hogy míg lát a tanár addig futsz a sarkon elfordulva meg gyalogolsz ne csodálkozz!

Felvehetsz pufajkát is abban is fázni fogsz..

Nálunk nem volt utcán futtatás,salakos 800méter focipálya körül,esély sem volt kummantani,nem is fáztam soha,mondjuk dressz sem volt rajtam.. :) de hát egy sz.r a kettő mert hidegben a póló rövid gatya kombó is hideg,ha nem mozogsz.

2011. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez a célja a dressznek, ha nem mozogsz fázol.


Egyébként hosszujjú dressz, meg biciklis nadrág.

2011. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Olyan dresszt vegyél fel ami plüss anyagból készült. Ez is nyúlik mint a lycra csak egy kicsit melegebb.
2012. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha mozogsz benne, akkor nem fázol. Ha hidegebb van, akkor pedig vegyél fölé egy sportruhát, vagy csak egyszerűen egy nadrágot és pólót. Viszont lehetőleg ezek se pamutból, hanem sportruházati anyagból készüljenek, ami szellőzik.

Én télen-nyáron futó aláöltözetként használom a tornadresszt (full heteró férfi vagyok, családos, gyerekes). A legtökéletesebb ruhadarab erre a célra, mert szellőzik és védi a derekat. Fölé veszem télen a futóruhát, nyáron a pólót és a rövidnadrágot.

Egyébként jogos, amikor hideg van és megállok a végén, és végzem a nyújtásokat, majd sétálva elindulok haza, én is érzem, hogy nem a legmelegebb ruhadarab. De amíg mozgok, egyáltalán nem érzem a hideget, nem fázok. Ezért igyekszem a házunkhoz legközelebb befejezni a futást. tehát beigazolódik az első mondatom: Ha mozogsz benne, akkor nem fázol.

2015. jan. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!