Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek milyen csizmátok van?

Nektek milyen csizmátok van?

Figyelt kérdés

A héten végigjártam az egész várost, külvárost és nem találtam egy normális csizmát..

Vagy 20.000-en felül van, vagy csúnya, vagy nem meleg, vagy a talpa vékony:( lehet, hogy túl sok kikötés, de nagyon fázós a lábam, viszont nem akarok csúnya csizmát se.

amúgy miskolci vagyok, lehet már érthető, hogy miért nem találok..


2012. okt. 14. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Gumi
2012. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyok én is, de nem csak a csizmákkal:( nincs sok lehetőség a környéken arra, hogy normális cuccokat vegyek, a város meg tele van kínaival meg kis butikokkal amik szintén kínai cuccokkal van telenyomatva.

a kérdésedre válaszolva én még tavaly vettem egy műbőr bokacsizmát a Humanicba, kb. 13. ezerért, ha jól emlékszem, de már kezd szétjönni.

2012. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem most az a legnagyobb bajom, hogy ahogy járom az üzleteket, mindenhol ilyen kívül szőrös csizmákat látok. Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de engem ez valami mammut-lábra emlékeztet. :$
2012. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem 2 van mindkettőt tavaly novemberbe vettem deichmann-ba és most is kitűnő állapotban van,vadiújnak néz ki nagyon elégedett vagyok:) És csak 14 körül volt a 2 csizma,ha nem olcsóbb.

Egyik rövid térd alá érő fekete jó szőrös kivűl belül,másik egy barna térdig érő félig szőrös. Nagyon szeretem őket.

2012. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj fel Pestre, rendelj e-bayről. Nekem nagyjából 20 csizmám van, ezek között van combig érő, térdig érő, lábszárközépig érő és bokacsizma. Bőr, műbőr, velúr, gumi. Lapos, kisebb sarkú, tűsarkú, vastagabb sarkú, 5-6 és 14-15 cm sarkú is. Fekete, barna, szürke, drapp, ezeknek az árnyalatai. Van UGG, Buffalo, Deichmann-os (nem tudom onnan melyik márka), Humanic-os, kínais, e-bay-ről rendelt no name. Van vékonyabb őszi, vastagabb téli, belül szőrös, van aminek, csak a szárán van szőr, van, aminek belül a talpán. Amúgy meg vegyél egy valamennyire vastag csizmát, egy számmal nagyobb legyen a lábadnál és hordj vastag zoknit (lehet kapni kötöttet, szőröset, ezeket is meg tudod venni piacon, kínaiban pár száz forintért).
2012. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is eléggé fázós vagyok, úgyhogy erre esett a választásom:

[link]

Megnéztem vagy 10x az üzletben, mire megtetszett és mostmár oda vagyok érte :)

2012. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2 éve vettem egy S.Oliver csizmát, aminek csak a lábfeje bőr, egyébként velúros a szára. - Kényelmes és szép,(az ára is az volt), de melegnek nem mondanám.


Tavaly végigjártam Pest összes szóba jöhető boltját. Végül mégis a Deichmannban kötöttem ki 8990.- ért egy fekete velúros csizmát vettem:


[link]


Nagyon jó meleg!!!, vettem hozzá impregnáló sprayt, s így még nem ázott be.


Nem te vagy az egyetlen, aki nem tud venni magának cipőt/csizmát, mert nekem is túl sok lehet a kikötésem.

2012. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A hétvégén lenézünk az M3 Outletbe, hátha ott van valami, mert arra van dolgunk. Az a baj, ha lemennék Pestre, elmenne a vonatjegyre a pénzem.. Kocsival se lenne olcsóbb sokkal, mert nagyobb fogyasztású kocsija van a páromnak, és azért nem várom el, hogy felvigyen.

Van nekem is amúgy kb. 7 csizmám, de egyik rosszabb mint a másik. A deichmannos bokacsizmáim kb. 2 hónapig bírták, és folyamatosan felfáztam bennük, pedig 4(!!!) zoknit hordtam naponta. Volt humanicos, az annyira vékonynak bizonyult, hogy éreztem a kavicsokat a talpamban. Volt velur, az vagy beázott, vagy kiette a só. A sportosabb nem is volt kényelmes, meg inkább elegáns ruháim vannak, így azt nem nagyon hordtam. Szóval semmi se jó nekem. UGG csizmát pedig semm pénzért nem vennék fel, sajna nem jön be. Lehet most azt próbálom ki, hogy veszek egy magas talpút, ami belül szőrös. Talán abba nem fázna a lábam. :D

2012. okt. 15. 14:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Én simán kínaiba veszek egy szőrös csizmát 3-4.000-ért és ha esetleg széttjönne veszek másikat. Minden cipőt, ruhát kínában gyártanak különben meg lesz*rom :)
2012. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik kínaiban veszed, de Pesten a kínaiban is 5-6000 egy bokacsizma!
2012. okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!