Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy bírja a csizmátok ezt a...

Hogy bírja a csizmátok ezt a zord időt? Csúszkáltok ti is?

Figyelt kérdés
Nekem egy deichmannos csizmám van, ami tegnap teljesen csődöt mondott, még a buszon is csúszott, fékezéskor repültek ki alólam a lábaim. Lejtőn pedig úgy jöttem, mintha síelnék:D Pedig vannak recék a talpán...
2012. febr. 5. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
tegnap taknyoltam egyet, de az a figyelmetlenségem miatt volt...amúgy tamarisom van, nem nagyon csúszkál, nem merev a talpa és nem is kemény, úgyhogy jól tapad.
2012. febr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert minden csizmának szar műanyag talpa van. Még a drágáknak is legalább a sarkuk műanyag...

Én amint veszek egy cipőt, csizmát, már viszem is a cipészhez. Nagyon jó anyagot tesz a talpára. nagy recék vannak rajta, és olyasmi mint az autókon a téli gumi. Enélkül föl sem veszem a csizmát ilyen időben.

2012. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rettenetesen csúszkálok, pedig próbálok óvatosan menni, ami miatt kívűlről szerintem pingvin látványt keltek :DD

A busz és a suli bejárata előtti padlócsempén csak úgy szöknek a lábaim :D:D

2012. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy kisebb sarkú csizmám, abban már eltaknyoltam egyszer idén mikor fagyos volt az út. Az esetből tanulva azt nem veszem fel ilyen időben többször. Emellett van egy teljesen lapos talpú csizmám, ami elég gagyi, de az nem csúszkál annyira, abban még tudok közlekedni. :D
2012. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hatalmas recés sarkú Roberto Cavalli csizám is csúszkál, szóval nem feltétlenül gagyival lehet elcsúszni sztem... Az enyémek elég rosszul bírják az időt :D Örülj, ha nem ázik be ilyen időben ;)
2012. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ugg-szerű csizmám picit csúszik de nem vészes, de a newyorkeres (1500ft-os) mgas tatapú és gumis recés talpú bakancsom az tök jól bírja, bár az nem olyan meleg mint a másik.
2012. febr. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!