Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez baj? (Többi lent)

Szerintetek ez baj? (Többi lent)

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Vettem 1 cipőt, 1 ilyet: [link]

Tudom nincs nagy sarka, és el is van "rejtve", de mégis.

Félek, az emberek rib*ncnak fognak emiatt tartani, hogy felveszek 1 ilyen cipőt. Suliba nem is nagyon hordom, inkább csak hétvégéken. Akkorénmost ribanc vagyok?://

(és légyszives, normális válaszokat)

előre is köszi.:):|



2012. okt. 14. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyen értelmetlen kérdésre nehéz normális választ adni, de megpróbálom: nem nem vagy az...Ez a cipő egyáltalán nem r*bancos, és még csak nem is feltűnő, hogy magas a sarka, szóval szerintem bátran hordd suliba is...és egyébként is...ha valaki emiatt beszólna neked ilyesmit ne foglalkozz vele...A rib*ncok általában nagyon kihívóan öltözködnek és viselkednek, de egy cipőtől kétlem, hogy bárki annak tartana...de ha valaki még is az valószínűleg fogyatékos...az ilyenekkel nem szabad foglalkozni! :)
2012. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eggyátalán nem öltözködök kihivóan, és a viselkedésem sem az, jól tanulok (4-5), nem hiszem hogy baj lenne, de azért köszönöm.:)
2012. okt. 14. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ribancos cipő egyáltalán, az iskolába is vedd fel nyugodtan:)

Ar ribancos cipő ilyen pl.: [link]

Persze attól még, hogy valaki felvesz egy ilyet, nem lesz ribanc, de az emberek első ránézésre azt gondolhatják.

2012. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:)
2012. okt. 14. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
dehogyis... én 13 évesen 7-8cm-es magassarkúakat hordtam és utáltam ha el volt rejtve... persze nem tűsarkúkat, de magassarkúak voltak. pedig én nem ilyen átlagiskolába járok... tényleg nem leszel ennyitől rib.nc.. bár mondjuk nálam mindenki megértette hogy miért kell... 150cm voltam akkor.. most 160, de mindenki már hozzászokott hogy én magassarkúban járok...
2012. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!