Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Ti miben tesiztek?

Csajok! Ti miben tesiztek?

Figyelt kérdés

Csak úgy kíváncsiságból:)

Én fehér pólót veszek magamra fekete rövidnacit hidegbe cicanadrágot meg egy fehér tornacipőt, amikor kint tesizünk a salakpályán akkor sportcipőt. Nálunk általánosba kérték a tornadresszt fúj de utáltam de felsőben már vehettünk rá pólót is most gimibe már szóba se jött ez a téma, igazából abba tesizhetünk amibe akarunk csak fehérpóló legyen meg váltónadrág és lehetőleg ne utcai cipő legyen rajtunk.

Nektek mit kell hordanotok?

Kort és nemet is írjatok:)

16/L


2012. okt. 7. 14:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Fehér sulipóló, fekete cicanadrág, de valamikor melegítőbe tesizek, meg egy fehér sportcipő:)

Nálunk általánosba végig kérték a dresszt én is utáltam folyton bevágott, meg viszkettem tőle, amikor beleizzadtam rámtapadt a bőrömre wááááhhhh, nem is értem hogy bírtak ilyet kérni a lányoktól. Meg a legrosszabb emlékem az amikor majdnem egy teljes napig az volt rajtam főleg fekete volt kint tűző nap és mivel ilyen sportnap volt az egész sulinak tornaruhában kellett lennie mindenki izzadt meg szenvedt a dressz miatt mert melegünk volt. A fiúknak a fehér atlétába szinte élmény volt nekik mi meg szenvedtünk.... Régi rossz emlékek... 18/L

2012. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

1.től 6.ig az általánosban egyenpóló vaolt. sárga és rajta az iskola címere, de nagyon jól nézett ki. Mellé kék rövidnadrág kellett. Ha kimentünk az udvarra, esetleg lehettett hosszúnadrág, de sötétkék vagy fekete!. 6osztályos gimnázium első 2 évében nagyon szigorú tanárom volt. Kötelező a telejsen sima és fehér póló. Nadrág meg fekete, térd alá érő, térd alatt gumicsíkkal, felette buggyos. fehér pamut bokazokni

magasszárú futócipő

9.től bármilyen fehér póló(nekem futóversenyes van és azt használom). Nadrág is bármilyen lehet, de inkább sötétebb színek. Én a régit használom mert még jó rám és szeretem is.

2012. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
16/l
2012. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

fehér póló,meg egy fekete-piros nagy adidas melegítő,hogy elférjen alatta a nadrág ha arról van szó :D meg egy tornacipő


15L

2012. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kék kivágott női szabású póló az iskola nevével és leggings. :) Meg egy Nike futócipő:)
2012. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
sulipóló fekete macinaci meg cipő. mi kell még?
2012. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Fehér póló, fekete cicanadrág, és mivel alapból edző/tornacipőkbe járkálok nem viszek váltáscipőt, bár elvileg kellene... :D
2012. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Fehér póló a suli logójával,fekete nadrág(azt mondták, hogy mindegy hogy milyen csak azért ne ilyen pi*satakaró legyen,elvégre vallásos suli :D)

Nekünk egész évben bent van a tesink,tehát rövid gatya és adidas cipő.

16L

2012. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

én gyógytesis vagyok de fekete melegítős térdgatya, de most mivel kezd sokkal sokkal hidegebb lenni vissza váltok a hosszabbra, és vagy fehér pólóban vagy a gólya pólómban szoktam a gatya mellé, az pamutból van nagyon jó, kényelmes és nagy is:)

16L

2012. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mi abban tesizünk amiben akarunk. Én általában fehér pólóban szoktam, meg térdig érő cicanaciban, és tornacipőben.


17/L

2012. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!