Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Ti miben tesiztek?

Csajok! Ti miben tesiztek?

Figyelt kérdés

Csak úgy kíváncsiságból:)

Én fehér pólót veszek magamra fekete rövidnacit hidegbe cicanadrágot meg egy fehér tornacipőt, amikor kint tesizünk a salakpályán akkor sportcipőt. Nálunk általánosba kérték a tornadresszt fúj de utáltam de felsőben már vehettünk rá pólót is most gimibe már szóba se jött ez a téma, igazából abba tesizhetünk amibe akarunk csak fehérpóló legyen meg váltónadrág és lehetőleg ne utcai cipő legyen rajtunk.

Nektek mit kell hordanotok?

Kort és nemet is írjatok:)

16/L


2012. okt. 7. 14:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

Egyenpólónk van. Fekete, és rózsaszín betűkkel rajta a mezszám plusz az iskola neve. Gyönyörű, nagyon szeretjük.:)

Emellé fekete legging, plusz egy fekete-rózsaszín Nike futócipő. Nem tesizek tornacipőben, mert azt a lapos talp tönkreteszi a térdeket, nem futásra találták ki, ami pedig a testnevelésórák alapja.:]

2012. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nálunk kötelező iskola-suli pólónk van,ami olyan,hogy ilyen pinkes-alapszínű,és fekete/fehér színű betűkkel az iskla neve rá van nyomtatva.:D

Én ilyen térdig érő,fekete"cicanadrágot" szoktam felvenni,vagy néha egy melegítőnadrágot,ami szintén fekete.:D

Cipő pedig egy fehér-kék deichmannos. :D

2012. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nekünk fehér pólót, amire rá van írva az iskola neve, meg fekete rövid fekete nadrágot. Meg sportcipőt.

Általánosba nekünk tornadresszet kellett felvenni és én is utáltam főleg, hogy bevágott állandóan seggembe, fúj rossz visszagondolni rá

Az a rózsaszín-fekete póló jó lehet, de a mi pólónknak pedig a szabását utállom, de még mindig jobb, mint a tornadressz.

2012. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
én általánosba járok még úgy hogy kicsit engedékenyebbek. Lehet színes is csak rövid ujjú póló legyen, rövid nadrág(én térdig érő cicanacit szoktam) valamilyen cipő(ne legyen utcai és ne legyen vékony talpú). 14/L és lány vagyok ;)
2012. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező a fehér póló,és a kék nadrág,ami nem lehet legging,és térd alá kell érnie:S.Én futócipőben tesizek, a tornacipőt tényleg nem erre találták ki.Az egész osztály tiszta csövesnek néz ki tesiórán,de ki nézi?;):D 16/L
2012. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

fehér póló,fekete gatya

16l

2012. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 malacbarát válasza:
Én még általánosba járok, de nekünk csak alsóba kellett a tornadressz. Én is nagyon utáltam. Baromság az egész tornadresszes szar... Most fehér póló kell nekünk és fekete rövid nadrág. Télen fekete cicanadrágot veszek fel. Mi tornacipőben tesizünk ami fekete és fehér minta van rajta. Télleg nem a legjobb:/ 13/L
2012. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
fehér póló és fekete gatya (rövid vagy hosszú időjárástól függ)
2012. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ja és 15/L (ez lemaradt) (:
2012. okt. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

van egyenpólónk, ami fehér és rajta van a suli logója, de nem muszáj azt felvenni. én egy szürke pólót veszek fel tesizni, mert az egyenpólóból túl nagyot rendeltünk és nagyon lóg rajtam.

cipő: egy fekete, kék nike futócipő

gatya: ha melegebb van fekete rövidnaci, ha hidegebb van térdig érő cica.

16/L

2012. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!