Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek mi a méretetek?

Nektek mi a méretetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy manapság az van, hogy vagy túlméreteznek valamit, vagy meg az, hogy egy S méretre M-et írnak... és ez totál zavaró. Többnyire M-es méretet hordok, de a múltkor egy XL-es méretet kellett megvenni egy pulcsiból. Mondom jó van....

A ti -állandó- méretetekhez mennyi kg és cm társul?


2012. okt. 6. 22:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
173 cm, 60 kg, 93-61-90, 75/C mell, háát.. felső XS LENNE, ha nem lenne ekkora mellem, így sokszor M-eset kell vennem, ezért inkább azokat keresem amik tudnak tágulni, így meg tudom venni a legkisebbet aztán majd alkalmazkodik a mellhez úgyis :D Nadrág problémásabb, mert a lábam nem valami piszkafa, de szeretem a szűk fazonú farmer hatású leggings akármiket (tudjátok mire gondolok, olyan mint egy sima farmer, olyan anyag is csak zseb és gomb nélkül:D), abból 38-as kell, mondjuk felül kicsit lötyögnek, de a 36-osak nem jók még:( sima fazonú nadrágokból viszont már nagy a 38, de olyanokat meg nem szoktam venni. Az atomszűk bőrdzsekimbe amúgy az van írva, hogy XL. Akkor mégis kikre lehet jó vajon az S-es?:"D Bele se merek gondolni..
2012. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!