Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 70/B-s melltartó mérettel...

70/B-s melltartó mérettel kezdte valaki a terhességet? Mekkora lett szülésre a méretetek?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok és eddig 1 számmal nőtt.
2009. márc. 9. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 75/B-ssel kezdtem. A szülésre nekem is kb. 1 számmal kellett nagyobb. Miután beindult a tej, akkor 80/B-s szoptatós melltartókat vetettem (ezek jó rugalmasak, de tartanak is). Máig ezeket használom, de nincs rajtam állandóan, mert kényelmetlennek érzem. Az előző 3 babámnál is csak a legelején használtam éjjel-nappal a szopis melltartókat, utána már csak akkor, amikor elmentünk vhová otthonról. Szerencsés alkatom is van, mert egyáltalán nem ereszkedtek meg a melleim, pedig sokáig szopiztak a gyerekeim:))
2009. márc. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

80/C lett a 70/B ből.


Azt hiszem örököltem a családom nőágát, tejcsárdák a felmenőim...

2009. márc. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 75/B-vel kezdtem, és 76/D lettem. Nem is hordok melltartót, mindig is utáltam, a sportos top felsőket szeretem. A Lidlben vettem egy ilyet nagyon jó áron, azóta is tökéletes, puha, nem merevítős, könnyű benne szpotatni is.
2009. márc. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Adri baba ***** válasza:
75B-ről indultam most 80D
2009. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!