Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Temetésre illik így egy...

Temetésre illik így egy lánynak elmennie?

Figyelt kérdés
fehér balett cipő, fekete nadrág, fekete fehér ing
2012. okt. 6. 11:42
 1/4 A kérdező kommentje:
v pedig egy fekete ujjatlan felső, nem kirívó, fekete boleróval?
2012. okt. 6. 11:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Így kép nélkül én inkább a fekete felsőt ajánlanám de a bolerót ne vedd le,takarja a vállad.
2012. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fehér balettcipő nagyon nem stimmel nekem. Nincs egy fekete magassarkúd? Meg az ing se igazán jó.

Megkérdezhetem hogy azért esett erre a választásod mert nincs fekete ruhád, vagy mert divatozni akarsz?

2012. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igazából fekete balettcipőben mentem, ami nem olyan jó, de gondoltam inkább akk mégis azt

az ing helyett meg egy ujjatlan fekete felsőt, amire felvettem egy pont ilyen alkalomra ünnepélyes fekete felsőt, amin fekete szalag is volt, csak a mély dekoltázs miatt gondoltam h azt kizárom, aztán így együtt nagyon jól mutatott, szóval sikerült

am nem divatozni akartam, még távolról sem

2012. okt. 6. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!