Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete nyakkendőt tényleg...

Fekete nyakkendőt tényleg csak temetésre szabad/illik felvenni?

Figyelt kérdés

Holnap lesz találkozónk a könyvelőnkkel, ahova azért illene kiöltözni. Fekete öltöny/fehér ing kombóhoz terveztem felvenni (a szerintem teljesen elfogadható, és szolid) fullfekete nyakkendőmet, de amikor édesanyém megpillantotta, hogy éppen veszem fel, azonnal nekemugrott és letorkollt, hogy "fekete nyakkendőt csak temetésre veszünk".


Szerintem ez oltári butaság és szűklátókörűség (100% fekete, minta nélküli nyakkendőről van szó - igen, édesanyám rendkívül dogmatikus ember, és aki ellentmond neki, az hurrdurrhogyjövökénahhoz), de kíváncsi vagyok az itteni emberek véleményére is.


2010. jún. 23. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem
2010. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk általánosba és középsuliba is fekete nyakkendőt vesznek fel a fiúk,ha ünnepség van (pl.okt.23-a vagy márc. 15.-e).A keringőkor is fekete nyakkendőt vettek fel.

Esküvőn is fekete nyakkendő van a leendő férjen.

Sőt,gyakran látok embereket fekete nadrágban fehér/vagy szolid színű ingben,fekete nyakkendőben és ha olyan az idő zakóban.


Szerintem teljesen jó lenne ez az összeállítás.

15/L

2010. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

még a jehova tanuin is az van,pedig ők térítgetni járnak(sajnos)..

Ilyen hülyeséget,elnézést a mamától,még nem hallottam soha!A fekete nem csak temetésre való,hanem inkább úgy mondanám az illik oda!De az nem azt jelenti,hogy máshová fel sem veheted!!És tény,apám az esküvőjén fekete nyakkendőbe volt,és nem temetésről ment oda! XD

A fekete fehér az elegancia szine!A temetéseken,meg sokszor az ing is fekete..

2010. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!