Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Temetésre milyen kabátban...

Temetésre milyen kabátban illik menni? F/22

Figyelt kérdés
Csak szövetkabátban vagy mehetek pl. ilyen sima utcaiba is csak sötét legyen?
2010. dec. 28. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mehetsz sima utcaiban is, a lényeg, h sötét legyen, ha van rá lehetőséged válassz szövetet és feketét. úgy kicsit ünnepélyesebb. ilyen időben az a fontos, hogy ne fázz meg, a nadrág lehet fekete farmer is... lényeg, hogy sötét...
2010. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Még azt megkérdezném, hogy a lábbeli ilyenkor is a kis vékony alkalmi legyen (mondjuk dupla zoknival) vagy jó lesz egy fekete bakancs is?

2010. dec. 28. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bakancs is jó a lények,hogy fekete legyen.
2010. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bakancs is jó a lényeg,hogy fekete legyen.
2010. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak azon múlik, hogy mennyire közeli volt az elhunyt. Mert ha pl. a saját közvetlen családtag az más mint ha csak egy barát akárkije lenne.


Ha saját családtag akkor maximálisan elegánsan ha pedig csak tiszteletből mentél el, valakire való tekintettel, akkor tényleg ne öltözz túl, a ruha sötét legyen, az sem tragédia ha nem totál fekete.


25 L

2010. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!