Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányoktól kérdezem, hogy Ti...

Lányoktól kérdezem, hogy Ti télen milyen kabátot hordtok? Elég a szövetkabát is, vagy nagyon hidegben nektek az már kevés?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem, mert én inkább szövetkabát párti vagyok, meg nem is vagyok felül annyira fázós, és kíváncsi vagyok, mások is vannak-e így?!
2012. okt. 2. 10:45
 1/9 anonim válasza:
Télen, ha nagyon hideg van, akkor én általában egy vastagabb kötött pulcsit hordok + szövetkabátot! Régebben pufis kabátot hordtam, de szerintem az nem annyira nőies!
2012. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát 3 télen át tartott a szövetkabim,ha nem 4? és nagyon szerettem,pulcsival nem fázol benne.

Idén most nem akarok szövetett venni,nagyon kényes egy az,kettő meg nem valami meleg..

Most nem pufi kabátot akarok,hanem ilyesmit:


[link]


amúgy lehet ez lesz,nagyon beleszerettem csak félek próbálás nélkül megvenni..

2012. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is azon filózok, hogy a szövetkabát az olyan nőies meg elegáns a többivel ellentétben, viszont azért csak hidegebb is :D De én is amúgy kötött pulóverrel hordom, úgy meg elég jó :D
2012. okt. 2. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyasmi van mint amit az utolsó akar. :)
2012. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát bele vagyok szeretve,csak az a baj a fehérbe azon meg minden meg fog látszódni :D

amúgy hol vetted anno,nem emlékszel? Ilyen takko féleség üzeletekben biztos lesz hasonló,nem?

2012. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én szövetkabátban jártam egész télen, van egy vékonyabb, ezt általában több felsővel hordtam (meleg pulcsi alá még egy pulcsi plusz egy atléta, esetleg kardigánt is húztam fel), és egy vastagabb, amit elég egy pulcsival :) láttam a new yorkerben és a h&m-ben 2 nagyon fasza kis szövetkabátot, be is fogom szerezni őket.^^
2012. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan kabátom van mint kvittagirl linkelt, már 2 éve megvan, én mondjuk 2800 ft-ért vettem kínaiban, de iszonyat jó meleg, kényelmes is, és jól néz ki. Fázós vagyok, szóval nálam ez a nyerő.
2012. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy pufikabátom van, amit sportosabb szereléshez veszek, és egy vékonyabb szövetkabátom, ami alá mindig felveszek egy atlétát, egy felsőt és egy pulcsit. Viszont idén láttam a New Yorkerben egy nagyon jó szövetkabátot, Glamour-napokon tuti megveszem. :D
2012. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán tetszenek a szövetkabátok ez az egyik, kettő, nem is meleg. Van egy szövetkabim, de télen volt rajtam összesen vagy kétszer. Persze színházba, meg ilyen helyekre inkább való mint egy pufi kabát de egyébként nekem az ilyesmi tetszik:

[link]

2012. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!