Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hideg, átázik a szövetkabát?

Hideg, átázik a szövetkabát?

Figyelt kérdés

Idén szeretnék magamnak venni egyet. Ki is néztem egy kockásat, de valahogy nem tűnik melegnek. Eddig mindig ilyen rövidebb, pufibb kabátjaim voltak, szóval semmit nem tudok a szövetkabátokról.

Mennyire fúj át rajta a szél?

Kb. hány fokig hordható?

Havazástól átázik? Mondjuk ha órát vagyok kint.

És az esőtől?

Bocs a sok (sokak számára biztosan hülye) kérdésért.


26/L


2012. szept. 23. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
kiváló télre a szövetkabát. a hótól nem nagyon ázik át. az esőtől igen de csak ha kb órákat állsz esőben. én volt h egész télen szövetkabátot hordtam. nem fáztam benne. persze nem rövidujjut kell alá venni.
2012. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem még nem ázott át, nem bélelt, csak egy selyembélés van benne. Télen sem fáztam benne, rétegesen kell öltözni és nincs probléma.
2012. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én évekig hordtam szövetkabátot. Volt kínais és volt márkás is, de én mindig fáztam bennük hiába volt alatta póló, pulcsi. Tavaly vettem egy mayo chix toll kabátot...nah az isteni jó. Még pulcsi sem kell alá, annyi jó meleg. Ezután csak toll kabátot fogok venni.

Ráadásul a szövet egy idő után bolyhosodik is. Szinte minden második héten végig kellett mennem rajta boholyleszedővel. :(

2012. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta ugyanaz a szövetkabátom van, és semmi problémám nincs vele. Nem bolyhosodik, nem ázik át, nem hideg, nem fúj át rajta a szél. Azt gondolom, "meg kell tanulni" öltözködni alá, mert ha beleizzadsz, meg lehet fázni benne.
2012. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!