Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télre túl hideg egy szövetkabát?

Télre túl hideg egy szövetkabát?

Figyelt kérdés

Már régóta szövetkabátot szeretnék venni, de sokan lebeszélnek róla, merthogy vékony.

Több helyen néztem, de pl. Zarában hihetetlenül drágák.

[link]

Ezt találtam, bár még a 20 ezer forintot is soknak találom, de mindegy.

Páran azt mondták, hogy ez elég vékony kabát, de ennél nem szoktak vastagabbak lenni a szövetkabátok, nem?


2012. aug. 30. 01:47
 1/10 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy így fogalmaztam, kicsit fáradt vagyok.:D

Szóval: Télre túl vékony egy szövetkabát?:D

2012. aug. 30. 01:47
 2/10 anonim ***** válasza:
télen biztosnem venném fel sztem fázhat benne az ember vastagabb kell
2012. aug. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta szövet kabátot hordok télen, és nem fázom benne. Még a -20 fokot is kibirtam semmi gond nélkül,

Párom viszont tényleg csak melegebb téli napokon szokta viselni, de még akkor is meg akar benne fagyni.

Sok függ attól, hogy mennyire vagy "fázós" és hogy milyen vastag/anyagú kabátot választasz.

22/N

2012. aug. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak jó kis vastag bélésű szövetkabátok is, abban biztos nem fogsz fázni.
2012. aug. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem, én azt hordtam éveken át, ha alá tudsz öltözni és sokat autózol, akkor jó választás, elegáns is.

Viszont ha zimankó van, tényleg melegebb akkor egy rendes télikabát. Sőt mindenképpen jó, van van mindkettő, egyik futkosni, hétköznapra, a szövet meg melegebb időszakra, elegánsabb helyekre. De ilyen rövidet én nem vennék, mert befagy a segged benne.

2012. aug. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja, és nem sok a 20ezer, ha azt vesszük, hogy én januárban vettem 10 éve az enyémet, ami hosszú klasszikus fazon, most is ilyeneket árulnak, 12-ért. (Csak már nem hordom, mert kopott.)
2012. aug. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van elég meleg télikabát, de ez itt a linken nem olyan. Rövid is, meg nem is tűnik vastagnak. És hát sajnos a magasabb ár sokszor melegebb, nem bolyhosodó, tömöttebb szövetből álló, bőven bélelt kabátot sejtet. De meg kell nézni. Olcsón meleg és tartós szövetkabátot nem valószínű, hogy fogsz kapni. Egyébként még érdemes várni, míg megérkeznek a jó téli kabátok.
2012. aug. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha fázós vagy nem elég ..
2012. aug. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én fázós vagyok, és nekem elég.
2012. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinetem teljesen jó télre. Nekemis hasonló van, tavaly vettema bershkában és nagyon elegáns és egyáltalán nem "hideg". Egyébként pedig a jobb minőségű legalább 20ezer.
2012. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!