Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet ilyen r*bancosan...

Hogy lehet ilyen r*bancosan felöltözni?

Figyelt kérdés

[link]


És kb. minden második lány így mutogatja a seggét...


2012. szept. 26. 23:41
1 2 3
 21/25 Ilyent ***** válasza:
68%

"de a magamutogató gyökereket akkor sem bírom."

Azért nem mert nem állnak szóba veled.

Így belegondolva lehet előítéleted.

2012. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én erre kifejezetten nem mondnaám h. ribancos.

Egész stílusos összeállítás. A prűdek, meg a hájasseggű irigyek, csak sopánkodjanak :) én jobb szeretem ha egy csaj ilyen, mintha slampos lenne

2012. szept. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
49%
Nekem tetszik ha egy nőn cicanadrág van,ha valaki úgy veszi fel hogy látszik a feneke,ámen. Nekem ha nem tetszik valami,nem nézem meg,és nem véleményezem,mert mindenkinek szabad joga úgy öltözködni ahogy akar. Amúgy a csaj szerintem nem ribancos,max bevállalós.
2012. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 ívy1 ***** válasza:
59%
Igazából nem értem miért kell felfújni ezt az egészet. Ha neki így jó,hordja. Nyilván ő is számolt azzal hogy esetleg véleményeket fog kapni,vagy jobban megnézik akár pozitív akár negatív értelemben,de vállalta vagy nem érdekli és talán neki van igaza,nem lehet az utcán minden egyes ember ízlésének megfelelni,és nem is kell.
2012. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Blahán egy olyan csaj szállt fel a buszra(had ne mondjam milyen etnikumú, mondjuk ez most lényegtelen:D) akin legalább 25kiló plussz volt, s így mégis felvett egy törökgatya-csőtopp egyberuha kombót(szerintem tudjátok milyen) ráadásul FEHÉRET!! Alóla pedig kilátszott a szép, kék tangája.
2012. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!