Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet ilyen r*bancosan...

Hogy lehet ilyen r*bancosan felöltözni?

Figyelt kérdés

[link]


És kb. minden második lány így mutogatja a seggét...


2012. szept. 26. 23:41
1 2 3
 11/25 Ilyent ***** válasza:
49%

Vicces vagy kérdező de lehet irigy.

Ha lány vagy akkor irigy. Ha férfi akkor meg meleg.

Riba.... meg kurv.. kifejezésen mindig jót nevetek.

És ha a ruhával gond van akkor a miniszoknya egyenesen vérlázító számotokra???

A bikiniről nem is beszélek.

2012. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%

Utolsó te elolvastad a példákat??

Mi köze ehhez a miniszoknyának? Szoknya az takar, a cicanadrág nem. És igenis szánalmas ha valaki a nyílt utcán a fenekét mutogatja,én erre nem vagyok féltékeny. És a férfiak meg melegek ez miatt? Párom is ezeken röhög mert ez egy férfi szemébe nem szexi ez ízléstelen. De ha majd érett gondolkodásod lesz megtapasztalod.

Bikinit meg ember nem vesz fel utcára,tehát mi lenne megbotránkoztató rajta?

Gondolkodj mielőtt hülyeségeket írsz.

2012. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 ívy1 ***** válasza:
73%
Sajnos valamiért nem indult el a videó,de a kép alapján ez messze nem ribancos,ennél jóval kirívóbb öltözeteket lehet látni,akkor azt milyen jelzővel kell illetni,ha ez ribis.
2012. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Ilyent ***** válasza:
58%

kvittagirl

A nők egymást jobban megnézik mint a férfiak. Mind leszólja vagy valamit hozzáfűz a másikhoz. De pont neked ne lenne hozzáfűznivalód mikor ide írsz.

Még én írok hülyeségeket.

És miért mutogatja??? Hát mert van mit. Minden testere simuló ruha akkor nem felel meg az elvárásaidnak és nálatok nevetség tárgya lesz???

És nem lenne szexi??? Hiszen mindenki megnézi. De a párod is biztosan szánalomból nézi.

Én Balaton parton voltam egész nyáron, mivel itt is lakok.

De akkor biztosan rosszul láttam hogy miben vannak az emberek.

2012. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ó hogyne tudod hány nőt megnézek? És nem csak azért mert ízléstelen a nő,hanem ha jól néz ki azt is megnézem igen. De ha valakinek feltünési viszketegsége van attól még nem kell kirakni mindenét. És ezt ne mond hogy ízléses!!

És ha van mutogatni mutogassa? Igen? Akkor miért nem járunk meztelenül? Akiknek jó alakjuk van minek vesznek fel ruhát? Mert szerinted sok különbség van egy átlátszó ruhadarab és a meztelenség közt? Hát nincs.

Ha velem szembe jön egy csaj mint tegnapis akinek kint az egész melltartója,nem nem csak a pánt a melltartó nekem ne mondja senki hogy sokaknak tetszik!! Férfiak max azt gondolják hogy hú de meg... de nem fog nekik se tetszeni.

Van barátnőd? Szeretnéd ha mindenét megmutatná és mindenki rajta legeltetné a szemét? Szerintem nem,ha meg igen baj van veled esküszöm.

Szeretek én is csinosan öltözködni,sőt nagyon is,de az nem egyenlő azzal hogy kirakom a seggem a kirakatba,vagy hogy a szomszéd pista bácsi tudja épp milyen tangát hordok aznap.

És balatonon még jó hogy bikinibe járkálnak,most nem erről van szó egyáltalán.

2012. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%
ez hol rib*ncos? -.-
2012. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Ilyent ***** válasza:
55%

Ezt a meztelenség témát nem értem. Nem meztelen. Nem látni a nemi szervét vagy te látod???

"Férfiak max azt gondolják hogy hú de meg... de nem fog nekik se tetszeni." Akkor szerinted miért mondjuk??? Mert tetszik és felkeltette az érdekölődésünket.

És a barátnőim olyanok voltak akiket mindig megbámultak. De azt sem értem hogy miért lenne baj. Húztam volna rájuk egy zsákot??? Azzal hogy mindenki megnézi csak nekem imponál. Ehhez legalább nekem nem kellett kigyúrnom magamat.

És ha már valaki csinosan öltözködik az is kirívó.

Akkor arra is mondhatjuk hogy rib@ncossan öltözködik. Pedig csak a kor divatját követjük.

2012. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

"ennél jóval kirívóbb öltözeteket lehet látni,akkor azt milyen jelzővel kell illetni,ha ez ribis."


Az, hogy van ennél durvább is, nem azt jelenti, hogy ez se az.


"ez hol rib*ncos? -.-"


Éljen, megérkezett egy hivatásos s*ggmutogató! :)

2012. szept. 27. 17:52
 19/25 Ilyent ***** válasza:
90%

Kérdező

Irigykedünk???

2012. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

De bírom ezt a sablonszöveget... Ha valaki nem hülye, akkor egyből irigy. Amúgy igen, irigy vagyok, mert nem hordhatok cicanacit, mivel fiú vagyok! :)

Nem mintha ellene lennék a jó seggeknek, de a magamutogató gyökereket akkor sem bírom.

2012. szept. 27. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!