Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet ilyen r*bancosan...

Hogy lehet ilyen r*bancosan felöltözni?

Figyelt kérdés

[link]


És kb. minden második lány így mutogatja a seggét...


2012. szept. 26. 23:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Alapból nem lenne ribancos ha rendes nadrág lenne rajta. Harisnya, leggings =/= cicanadrág. =( De ezt sokan nem fogják fel...
2012. szept. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

hát igen,mikor cicanadrág divatba került nem erre gondoltak a tervezők szerintem..:)

Nekem is van de soha nem venném fel ilyen rövid felsővel.

De ma rosszabb látványba volt részem..

Csaj fekete csőtopban amiből kint volt az fél melltartója kosárral! együtt,az egész farmerszínű melltartója látszott a mellével együtt. Párommal szakadtunk a röhögéstől,nem tudom ezzel ő mit akart elérni,láthatóan nem zavarta..

De cicanacisból is láttam szép példányokat,pl szép húsos tevepatákat kirajzolódni,meg szép vastag hurkákat előrukkolni a popsival..

Figyelj ne akadj fent ezen,röhögj egy jót lesz egy jó élményed,és örülj hogy neked nincs ízlésficamod.

2012. szept. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Külön gáz, mikor nem veszik észre hogy még át is látszik a seggüknél. Egy vékony anyagnál gyakori dolog, dehát tükörben nem igen látják...ha egyáltalán megnézik mielőtt kilépnek a lakásból.
2012. szept. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
szerintem ez nem r.bancos felöltözés....
2012. szept. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
38%
ez szerintem sem az
2012. szept. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lány kicsit túljátssza magát.

Amúgy egyszer láttam egy kb. 170 centis 75 kilós lányt, hogy rövid felsővel vékony szálú fekete leggingset viselt. Olyan volt, mint ha harisnyát viselne. Borzasztó volt. Gondolhatjátok, hogy nem volt cellulitiszmentes...

2012. szept. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez még annyira nem is vészes.

Én láttam olyat is, akinek a felsője tényleg semmit nem takart a fenekéből. A cicanadrágnak nevezett dolog meg annyira átlátszó volt rajta, hogy totál lehetett látni a tanga vonalát. Ha a tangán lett volna címke, a "nacin" keresztül el lehetett volna olvasni.

Oké, csinos volt, szép feneke volt, de akkor is...

Olyan, mintha elfelejtett volna szoknyát húzni.

Szerintem az ilyen nadrágot hosszú, popsit takaró felsővel kellene felvenni...

2012. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
nekem is van egy leggingsem, ami átlátszó anyagú, a boltban nem vettem észre, csak otthon. megnéztem a tükörben és kilátszott a seggem (alapban tunikával hordom a leggingseket). viszont van egy másik, ami vastagabb, virágmintás, azt rövidebb állású felsővel hordom. amúgy meg nem vagyok 600 kilós... kifejezetten jó popóm van :) egy leggings semmivel sem ribisebb, ha úgy vesszük, akkor a csőnadrág is lehetne az, vagy egy feszülős póló (vagy dekoltált), hiszen az meg a melleket körvonalazza. tehát úgy értelme nincsen, ha valaki azt mondja hogy ribis a leggings... (na jó, ha átlátszik, meg olyan cipőt/felsőt hord hozzá és úgy viselkedik, akkor persze, hogy az)
2012. szept. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A feneke felét takarja a felső, szóval ez nem vészes, ennél ezerszer sokkolóbbat látok nap mint nap. Például egyik nap az Árkádban láttam egy csajt tigriscsíkos cicanadrágban, leopárdmintás felsőben, ami tényleg tök rövid volt, és óriási magassarkúban.. Ez a videó ahhoz képest semmi.
2012. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
ennél a mindennapokban is durvábbakat látni sajnos. pont tegnap láttam egy csajt, haspólóval volt rajta leggins...nevetséges volt:'D
2012. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!