Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha, hogy áll? Jó lesz...

Ez a ruha, hogy áll? Jó lesz ez bulizni?

Figyelt kérdés

Igazából az érdekelne , hogy nagyon béna az alakom miatt? Mert ugye felül elég vékony vagyok , de a csípőm meg széles , szóval ez így lehet béna, mert látni, hogy eléggé kihozza az alakot ez a ruha.


[link]


23L


2012. szept. 25. 21:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Csinos vagy és nincs baj az alakoddal szerintem sem :) Viszont elég rövid ez a ruha, jól öltözz fel majd hozzá. (Bár ajánlanám inkább, hogy vegyél egy sima fekete szoknyát, mert könnyen meg/fel lehet fázni így.)

Persze a fiúk értékelik a rövid ruhát :)) De a te egészséged fontosabb!!

2012. szept. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Tul rövid kiálló a térded oldalt emiatt nem tul előnyös. Felül jó vagy
2012. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Sztem a térded miatt nem mutogatnivalo a lábad. Inkább egy farmer kéne valami szép felsővel. Nadrágba kéne járnod. Előnyösebb. De mivel vékony vagy valami jo sztreccs előnyös és szexy lesz rajtad. Meg valami szép felső és mivel oszlik az alak nem lesz feltünő a kis aránytalanságod sem. Jó bulizást!
2012. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem, mert szerintem iszonyatosan rövid ez a ruha. Majdnem ki van belőle a s*gged.
2012. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon szép alakod van, semmi baj a térdeddel sem. A ruha kicsit rövidnek tűnik. És még egy észrevétel, ha fekete topánt veszel fel, van már fekete sebtapasz is ;)
2012. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%
Én lány vagyok, de szerintem szexi alakod van. :) Viszont TÚL RÖVID!!! Könnyen kaphatónak nézel ki benne. Ha rám hallgatsz (és még egy-két emberre), hosszabbat veszel fel.
2012. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
20%
Kiáll a térde oldqlt tényleg nem látjátok? Nem előnyös a mini. /stylist vagyok/ tudnálak szépen öltóztetni de pár alapszabályt be kéne tartanod.inkább nadrág! Abból is van szexys sztreccs és tökéletesen állna.
2012. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. a térdem nem zavar szerintem nem kiálló legalábbis én még sose vettem észre meg másik se mondták nem tudom mit látsz . tehát ugyan úgy fogok minit hordani.. amúgy mikor megyünk bulizni kicsit lejjebb húzom szóval nem lesz ilyen rövid :) mert itt nagyon fel van csúszva , de ennyire nem rövid :))
2012. szept. 26. 21:29
 19/23 anonim ***** válasza:
24%
A térded belső felét nézd meg ahogy kiáll. Pedig szakmai szemmel ez a legnagyobb szépséghibád..
2012. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem szuper alakod van, és a lábaid is nagyon szépek!
2012. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!