Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik ez a ruha, hogy...

Hogy tetszik ez a ruha, hogy áll? El lehet menni benne bulizni?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, hogy melltartót pánt nélkül kell felvenni, itt most ne azt nézzétek:) Ezüst karlánccal, nyaklánccal, fülbevalóval jó lesz bulizni?:)

Köszönöm előre:)


2011. jan. 18. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sztem egy zsákot is felvehetnél, az is jól állna:P


De amúgy tökéletes ez a ruha bulihoz:)

2011. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez tutira ruha? Akkor is ha lehajolsz?

Különben van olyan buli ahová jó lehet.

2011. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ez egy felső, hülyének nézznek benne mert látszik rajta hogy le van húzva...vedd fel cicanacival
2011. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon csinos, de iszonyatosan rövid, az meg visszaüt könnyen. De nagyon jól néz ki :)
2011. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól néz ki,de túlságosan rövid egy buliba...Ha egy haveri társaságba mész házibulira akkor jó...

de sok hátránya van pl.:egy ilyen ruhában majd a srácok jól megakarnak d.gni ...ha hideg van remekül megfázol benne...stb..:)

2011. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Számomra minden ilyesmi ruhának/felsőnek olcsó kínai hatása van, amiben csak még olcsóbb leszel, ha nem veszel alá semmit... de ha igen, és tudod is viselni, még lehetsz a buli központja is.
2011. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
cicanacival gondoltam vagy fekete harisnyával:) köszönöm mindenkinek
2011. jan. 18. 12:01
 8/13 anonim ***** válasza:

jólnéz ki

19/L

2011. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát ennek max azért nem szőrös az alja, mert gyantáztatsz... O_o"""

Bocs, de ez überciki, majd jössz utána sírni, hogy megfázott a veséd, meg nemi bajokat kaptál az esti partneredtől. Ez kérlek egy felső, farmerral jó lesz, erre még azt se mondom, hogy leggingsel oké, mert nem. Harisnyát meg már csak azért se, mert hátul simán látszana a varrás. xD Vegyél fel hozzá egy rendes nadrágot, vagy egy egyszerűbb szoknyát és harisnyát, de este baromi hideg van még enyhe időben is.

Nem áll rosszul, már attól eltekintve, hogy többet mutat, mint kéne, meg hogy ez inkább egy elegáns (bár annak gagyi) felső! És az ezüst nem igazán illik hozzá sztem, bár erre nem veszek mérget, mert amilyen a képminőség, nem zárom ki, hogy tökre csalóka.

2011. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hú ez nagyon rövid.. Őszintén szólva én nem venném fel még leggingssel sem, főleg nem télen. Egyébként jól áll. :)
2011. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!