Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha, hogy áll? Jó lesz...

Ez a ruha, hogy áll? Jó lesz ez bulizni?

Figyelt kérdés

Igazából az érdekelne , hogy nagyon béna az alakom miatt? Mert ugye felül elég vékony vagyok , de a csípőm meg széles , szóval ez így lehet béna, mert látni, hogy eléggé kihozza az alakot ez a ruha.


[link]


23L


2012. szept. 25. 21:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

szerintem jó az alakod, a csípőd nóies


de elfelejtettél szoknyát húzni, te lány! :D


miért kell ribinek öltözni, lányok?

2012. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Ez így jó ahogy van! Tökéletes!!!
2012. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
Bocsi,de szerintem kicsit hülyén néz ki, az úszógumid miatt..
2012. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
köszi, de ezt mondom, az nem "úszógumi" hanem ilyen széles ott a csontom tulajdonképpen. fogyni onnan nem tudok, mert nincs ott háj.
2012. szept. 25. 22:19
 5/23 A kérdező kommentje:
sajna ilyen béna az alakom
2012. szept. 25. 22:21
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
Jah,akkor bocsi! De amúgy szép alakod van, meg buliban a félsötétben úgy se veszik ezt észre..Legalábbis szerintem nem igazán! Ja meg vannak azért sokkal durvábban kinéző csajok is buliban, neked ez miatt nem kéne izgulnod:)
2012. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
köszi.:) igen sötétben úgysem annyira látszik!!:D meg azért nem vagyok egy 100 kg-os . lehet tényleg kicsit furi, de úgy gondolom ez még a türhető kategória..meg annyira tenni se tudok ellene..:/
2012. szept. 25. 22:34
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Elsővel értek egyet... A felsőd tök jól áll, és az alakod is szép (ne aggódj már miatta, milliók cserélnének veled!!!), de alulra is felvehetnél valamit. Konkrétan majdnem kivan a feneked. Ha kifejezetten szobáramenési célzattal mész bulizni, akkor hibátlan, de minden más esetben gondold át még egyszer.
2012. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
Sztem csinos vagy, én odamennék hozzád. :)
2012. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
30%

Tény, hogy van egy kis háj ott, ahol a bugyi bevág oldalt (gondolom ezt nevezte az egyik előző úszóguminak), az ellen viszont lehet tenni, ha akarsz.

Az alakoddal viszont semmi gond, a nőknek általában szélesebb a csípőjük (ez tök természetes)

2012. szept. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!