Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a felsőhöz mit tudnék...

Ehhez a felsőhöz mit tudnék felvenni?

Figyelt kérdés

Teli vagyok ilyen kardigánokkal: [link]

Beszereztem már egy csomó színben és kifogytam az ötletekből, hogy mivel lehetne kombinálni, mit kéne felvennem alá. Tudnátok linkelni, ajánlani olyan fazonú felsőket, pólókat amik mennek az efféle kötött kardigánokhoz?


2012. szept. 24. 22:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem mindig szoktam őket begombolni, mert úgy lezserebb, jobban érzem benne magam, de mégis melegít. Úgyhogy úgy is ajánlhattok felsőket hozzá! :)
2012. szept. 24. 22:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sima egyszínű atlétát szoktam alá venni, aminek hosszabb a dereka. Fekete,fehér, másabb rózsaszín,ezek illenek hozzá,és kényelmes alá.
2012. szept. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

[link]


[link]

[link]



Teljesen igaza van az első válaszolónak,én is atlétákat vennék fel,mondjuk 1-2 darab ilyent is beszereznék a helyedben,mint a linkek ;)

2012. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a kardigánokhoz alap felsőt veszek fel (egyszerű fehéret/feketét/szürkét/...), aztán ha fel akarom dobni, akkor vagy egy sálat dobok hozzá (ez lehet mintás is, de egyszínű is, ami jobban tetszik) vagy egy hosszabb láncú nyakláncot :) Egyből feldobja őket. Én sem szoktam összegombolni. Ha nem vagy az ilyen kiegészítők híve, akkor egy jó kis övvel is fel lehet dobni :)
2012. szept. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. szept. 25. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!