Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Templomba felvenni neon szinu...

Templomba felvenni neon szinu ruhat?

Figyelt kérdés
Tegnap ki voltam akadva, elottem ult az egyik csaj a templomban pink neon ruha volt rajta, fekete blezer, fekete platform magassarku(olyan 12 cm magas biztos lehetett), pink neon koromlakk, nah meg persze valami pink-lila kezitaska volt nala. Normalis ez? Ahogy meg kimentunk a templombol a pasik forgolodtak utana.az ilyen minek jar templomba?
2012. szept. 24. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
mutogatni az ócska ruháját.
2012. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még egy esküvőn- ha alkalmi ruha csak csak elmenne, de csak sima vasárnapi templomba szerintem kicsit feltűnési viszketegségben szenved az illető..
2012. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

A vallásosságnak az öltözködéshez mi köze? Az útszélén álló ribanc is lehet vallásos és járhat templomba. Ne a ruha számítson már.

Persze nekem sem tetszenek az ilyen neontündérek, de nem is zavarnak.

2012. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ocska ruha, mert ismerem a csajt, sok ruhaja van es ezt meg soha nem lattam rajta. Nem sima vasarnapi mise volt, mert valami fogadott unnep is nalunk. Amugy meg tobbszor lattam hogy volt, hogy feher miniszoknya volt rajta a templomban vagy szurkes miniruha..
2012. szept. 24. 13:43
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Aki őszintén hisz, tudja, hogy mit ír a Biblia, van benne egy csöpp keresztény alázat, szerénység, az nem öltözik így fel.

Én a hétköznapokon is igyekszem úgy öltözni, hogy ne nézzek ki úgy, mint a "többség". Szeretem én is a szép ruhákat, szeretek szép és nőies lenni, azt sem bánom, ha a férfiak észrevesznek, de ezt lehet úgy is csinálni, hogy szolidan öltözök...

2012. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Azt gondolom a vallásosság nem a ruhától függ. Nem az számít, ami kívül van, hanem ami belül. Az hogy neonszínű ruhában van valaki templomban az egyáltalán nem "bűn". Persze az emberek elvárják a visszafogott öltözködést ilyen helyen, de ha emiatt megszólsz valakit kedves kérdező, az nagyon nem keresztényi ám! Magad szemében keresd a gerendát, ne a máséban a szálkát.
2012. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem helyes, de nem ez a lényeg, nem ezen múlik egy ember értéke. Másrészt a bűnös ember is járhat templomba, és ez egyáltalán nem fölösleges. Inkább menjen valaki misére bikiniben, minthogy sehogyan se menjen.


Egyébként, ha már itt tartunk: Én most vasárnap koszos kézzel, olajos, sáros, szedett-vedett ruhában mentem misére 15 perc késéssel. Ha ismernél, tudnád rólam, hogy egyébként jó anyagi helyzetű vagyok, tehát semmi okom ilyen öltözékben menni misére. Mit gondolnál? Lehet, hogy ezen is megbotránkoznál.


Ugyanakkor én tegnap fontosabbnak ítéltem, hogy legalább így elmenjek misére, miután a túratársam biciklijén megszereltük a defektet. A defektszerelés miatt is késtünk el.

2012. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetõ illem, hogy nem veszünk fel ilyen ruhát a templomba, ugyanúgy ahogy dolgozni sem, hacsak nem a sarokig megyünk. A discoba való max.
2012. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Azt gondolom a vallásosság nem a ruhától függ. Nem az számít, ami kívül van, hanem ami belül."


Akiben "belül" minden rendben van, az úgysem vesz föl ilyet ;)

2012. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!