Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arrol, ha egy...

Mit gondoltok arrol, ha egy csaj szinte ugyanazokban a ruhakban jar bulizni, mint amivel templomba megy vagy, mint amit nap, mint nap hord?

Figyelt kérdés
Egy feher miniszoknyat lattam rajta egy buliban, majd ra par hetre a templomban volt rajta. Van egy sarga rovidnadragja, amivel szinten bulizni volt, multkor pedig tancoran volt rajta. Vagy pedig masik pelda az, hogy van egy feher ruhaja, amit egyszer farsagkor vett fel, majd buliba, aztan lagziba. Es ez csak nehany pelda volt. Ti mit gondoltok errol?
2012. szept. 9. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
ha az alkalomhoz illően jelenik meg benne nincs benne semmi baj.
2012. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mmano88 ***** válasza:
Hogy nem vesz külön azért egy ruhát, hogy egyszer felvegye egy buliba... Mi ezzel a gond? Ha jól tudja variálni, akkor nincs semmi gond ezzel. Pl. egy fehér szoknya tényleg egy templomban is és egy buliban is megállja a helyét. Én sem szoktam külön ruhát venni bulizáshoz, mert nem látom értelmét.
2012. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem gáz h nem vesz buliba külön ruhát..egy egszerű ruhát is fel lehet dobni kiegészítőkkel.
2012. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!