Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek, magyarázzátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betty.boop20 kérdése:

Kérlek, magyarázzátok el nekem, hogy miért kell pánt nélküli ruhához/felsőhöz pántos melltartót felvenni?

Figyelt kérdés

Szerintem rém ciki, lassan a szilikonpánt is, de ez meg aztán végképp. Főleg ha a ruha/felső színe eltér a melltartóétól.

Vajon a fiúk miatt csinálják? Szerintük ez szexi?


2011. jún. 14. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

A fiúkat szerintem egyáltalán nem érdekli,csak a lányok problémáznak ilyen semmiségeken.

F/18

2011. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
szilikon pánttal nem mondanám, hogy ciki, hisz nem véletlenül találták fel. Nekem a mellem igen nagy és ha nem vennék fel melltartót akkor fájna a súlya miatt.
2011. jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagy a mellem, és kiegészíteném azzal az előző válaszadó válaszát, hogy még a pánt nélküli melltartó is esélytelen, hogy megtartsa normálisan...

A szilikon pánt amúgy szerintem is ronda, főleg ha odaizzad a testhez, elég visszataszító tud lenni.

Mondjuk én elég egyszerű megoldást választottam, nem hordok pánt nélküli felsőt.. :)

2011. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én buliban szoktam ezt tapasztalni, és ott a lányok 95% nak kicsi a melle. Igazán vehetnének egy pánt nélküli melltartót, nem kerül semmivel sem többe, mint a nem pánt nélküli, szerintem.
2011. jún. 14. 11:03
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem azzal semmi baj nincs,ha látszik a melltartó pántja,viszont a szilikonos szerintem elég hülyén néz ki már boccs mindenkitől aki használja,de szerintem ez így van

17/F

2011. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom egész nap azt figyelni, hogy mikor csúszik el a pánt nélküli felső. Így legalább ha elcsúszik, maximum a melltartót látják meg, nem a mellemet. A szilikon pántot meg utálom, ragad az egész, ha az ember kicsit is megizzadt. A pánt nélküli melltartók nekem se tartják meg a mellemet.
2011. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én általában nem hordok melltartót:D De engem speciel nem zavar, ha másoknál kilóg a pántja. Maximum az, amikor már hátul a csatt rész is teljesen kint van, de az meg már más kérdés.

20L

2011. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki úgy öltözködik, ahogyan neki jól esik. Akinek nem tetszik, az ne nézegesse, és kész. Gondolom te sem tudsz úgy felöltözni, hogy ha az utcán végigmész, az összes szembejövőnek tetszen minden egyes ruhadarabod. És nem is kell.
2011. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A pánt nélküli melltartó sok típusú mellet nem tart meg rendesen. Ennyi. Az meg, hogy szerinted rém ciki, huszad rangú dolog.
2011. jún. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nekem viszonylag kicsik a mellem, én pánt nélküli melltartóval hordom a pánt nélküli pólókat, viszont ez abszolút nem adja meg azt a biztonságérzetet, mint amit egy pántos, így ha mondjuk nyakba akasztós, vagy spagettipántos ruhát húzok, inkább színben hozzáillő pántos melltartót húzok, avagy nyakba akasztóst, ha nyakba akasztós a pólóm.


Én pont azért szeretem a pánt nélküli topokat, mert szerintem valahol "szexi", hogy az egész váll kilóg, viszont ha ezt megtöri egy pánt, elveszti ezt a "varázst"... nem tudnám megmagyarázni igazán. Viszont tény hogy a pánt nélküli melltartó kényelmetlen és 5 percenként felfelé kell húzgálni, meg igazgatni...

2011. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!