Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek, magyarázzátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betty.boop20 kérdése:

Kérlek, magyarázzátok el nekem, hogy miért kell pánt nélküli ruhához/felsőhöz pántos melltartót felvenni?

Figyelt kérdés

Szerintem rém ciki, lassan a szilikonpánt is, de ez meg aztán végképp. Főleg ha a ruha/felső színe eltér a melltartóétól.

Vajon a fiúk miatt csinálják? Szerintük ez szexi?


2011. jún. 14. 10:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt gondolom , nincs annál cikibb, mint amikor pánt nélküli felsőhöz felvesz egy pánt nélküli melltartót, aztán egész nap húzgálja, mert kezd lecsúszni, vagy amikor nem vesz pánt nélkülit és egy pántos, push up melltartónak tűrögeti a felső háromszög részt, mert az kilátszik a ruhából.

Inkább legyen egy színes felsőhöz egy klassz színes melltartó pánt, ami színben is kiegészíti, legyen az tiszta és ne koszos, sokkal divatosabb, mint amin te vagy felháborodva.

2011. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
én meg a nagymama bugyit tartom cikinek, még se háborodok fel ha olyat látok valakin. Azért árulják a boltokban is,hogy megvegyék,meg kereslet is van rá.
2011. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ugyanolyan színű, mint a melltartóm, akkor nem tartom gáznak. Egyébként nagyon ritkán hordok pánt nélkülit, pont emiatt. Van egy melltartó nélkülim, de az sem jó a végtelenségig, meg kell becsülnöm (mert azóta ilyen jót nem találtam). A nagy cicim miatt nem tehetem meg, hogy melltartó nélkül mászkáljak, szilikonpánttal meg nem égetem magam, aki szerintem sokkal ízléstelenebb.

Lesz@rom, hogy a fiúk mit találnak szexinek, van barátom, aki kukászsákban is szexinek tart, a többi véleménye hidegen hagy.

2011. jún. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!