Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ilyet viselni hétköznapra?

Ciki ilyet viselni hétköznapra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az érdekelne, hogy ilyen kendőket a derekunkon ciki vilseni hétköznapra?

[link]

[link]

[link]

Nyílván nem ilyen fidres-bordos, zsinóros, átlátszó dolgokra gondolok, hanem vastagabb anyagúra, a nadrággal megegyező színűre, esetleg cicanadrághoz, normális kivitelezésben. Szerintetek gáz ilyet felvenni?

Légyszi értelmes válaszokat, előre is köszönöm!


2012. szept. 21. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem gáz, hanem merész.
2012. szept. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem túl 90-es évek, attól meg irtózom, mert nevetséges korszak volt a szememben. :D

Amúgy biztos megszólnak páran, lesz, akinek tetszik. Most mindenképp másoknak akarsz megfelelni?

TEtszik? Akkor hordd!

2012. szept. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Ha jól áll akkor hordd. Én is szoktam néha, nekem tetszik, más véleménye meg sosem érdekelt.
2012. szept. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz, csak nem értem. Sokkal csinosabb cicanadrághoz egy hosszított tunika, derekadra kötsz egy szép övet, felveszel egy aranyos sarkas csizmát, és nagyon csinos vagy kendő nélkül is.
2012. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 igen, amit leírtál az az öltözködés jellemző manapság mindenkire... de van aki nem szeretne a tömegbe olvadni.
2012. szept. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ötödik: Igazad van, valóban a kendő sokkal egyedibb, de a tunikás megoldást is lehet változatosan viselni.
2012. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!