Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A bőrkabátot lehet esőben...

A bőrkabátot lehet esőben viselni?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta, hogy a víztől nagyon óvni kell, mert felszívja és ragyás lesz. Valaki pedig azt, hogy ez pont az esőre van kitalálva. Mi az igaz?

2012. szept. 20. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ápolják a bőrt, akkor ragyás, gyűrött, megkeményedett lesz, de ha hajtogatás nélkül kirakják fogasra száradni és rendszeresen méhviaszozzák, akkor nem lesz semmi baja.
2012. szept. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ne hordd esőben, mert megszívja magát, és utána megkeményedik az anyag!Aki azt írta hogy esőre van kitalálva, annak nyugodtan mondd meg hogy van ilyen tényleg: csak azt esőkabátnak hívják! :)

Egyébiránt meg bőrdíszműves az apám, tőle tudom.

2012. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem esőre lett kitalálva, de felveheted ha esik. Nekem is bőrdzsekim van, a férjem télokabátja is bőr. Nincs semmi bajuk. Gondolom nem állnál órákat az esőben, szóval itt is a mértékletesség elve győz :)
2012. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát ha egy mód van rá, ne menjek vele ki esős időben...
2012. szept. 20. 14:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Harmadik: hát eddig csak úgy voltam vele esőben, hogy éppen elkapott út közben és egyből mentem is haza amint lehetett, addig meg behúzódtam ahová csak lehetett. Ha látom hogy esik, vagy fog, akkor nem indulok el vele.
2012. szept. 20. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!